Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 421 - 480 / 800

Tuotteet 421 - 480 / 800

Järjestä:

Järjestä:

Cederroth ensiapuasema
189,00 €
Arvo rollaattori
119,00 €

Orgaterm pikapussi
169,00 €



Fysio Active 200 ml hierontavoide
7,99 €
(39,95 / l)







Boreas 75 ml Roll-On kylmägeeli
6,99 €
(93,20 / l)









Vitility nappikoukku
10,50 €

Silver Water 1 l kolloidihopeavesi
26,90 €
(26,90 / l)




Ornamin lautanen
25,90 €


Vuokko wc-korottaja
169,00 €


Moldex Pura-Fit 50paria korvatulpat
14,90 €
(0,30 / pari)



Scholl varpaat 6 kpl rakkolaastari
8,99 €
(1,50 / kpl)





Révvi Intense Hot Gel 100ml kuuma geeli
15,99 € - 26,99 €
(159,90 / l)



PaplaSet Parafiini 1 l hierontaöljy
13,29 €
(13,29 / l)






Frantsila Eukalyptus 19 g salva
11,70 €
(585,00 / kg)




Retki S.O.S huopa
20,00 €





Boreas 150 ml kipuvoide
8,59 €
(57,27 / l)



Tuotteet 421 - 480 / 800

Perusterveydenhuolto on itsestään huolta pitämistä ihan arkisten asioiden keskellä. Haavat, lääkkeiden ottaminen ja nykypäivänä myös näytteiden ottaminen voidaan tehdä kotioloissa. Ensiaputuotteet, laastarit, siteet ja muut haavanhoitotuotteet kannattaa pitää hyvässä tallessa kotona. Ensiapulaukku on tarpeellinen myös autossa, veneessä tai raksalla.