Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 301 - 360 / 800

Tuotteet 301 - 360 / 800

Järjestä:

Järjestä:








Varpaiden pesin
10,99 €



Kytta Rohtoraunioyrtti 50g voide
26,99 €
(539,80 / kg)












Pitkävartinen kampa
12,90 €







Naturaverde 2 kpl korvakynttilä
6,95 €
(3,48 / kpl)







Salvequick MED 5 kpl Aqua laastari
2,55 €
(0,51 / kpl)


Révvi Fast Recovery Gel 200 ml palautumisgeeli
15,99 € - 26,99 €
(159,90 / l)










Juomamukin kahvat
2,99 €




Cailap F lukulasi
11,99 €

Scholl 5 kpl rakkolaastari lajitelma
8,99 €
(1,80 / kpl)


RFSU 2kpl testiliuska raskaustesti
2,69 €
(1,35 / kpl)



Tuotteet 301 - 360 / 800

Perusterveydenhuolto on itsestään huolta pitämistä ihan arkisten asioiden keskellä. Haavat, lääkkeiden ottaminen ja nykypäivänä myös näytteiden ottaminen voidaan tehdä kotioloissa. Ensiaputuotteet, laastarit, siteet ja muut haavanhoitotuotteet kannattaa pitää hyvässä tallessa kotona. Ensiapulaukku on tarpeellinen myös autossa, veneessä tai raksalla.