Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 61 - 92 / 92

Tuotteet 61 - 92 / 92

Järjestä:

Järjestä:




Estrella Maalaissipsi Merisuola 180g
2,79 €
(15,50 / kg)

Estrella Spicy Cheddar 275 g sipsi
2,94 €
(10,69 / kg)

Pringles Original 70g
1,55 €
(22,14 / kg)










Taffel Good time Hot Rod 110g sipsi
1,78 €
(16,18 / kg)


Pringles Original 165g perunalastut
2,29 €
(13,88 / kg)



Estrella Merisuolachips 275g
2,94 €
(10,69 / kg)



Oikia Merisuola 150 g kaurasipsi
2,09 €
(13,93 / kg)



Pringles Paprika 70g
1,55 €
(22,14 / kg)



Pringles Paprika 165g perunalastut
2,29 €
(13,88 / kg)

Tuotteet 61 - 92 / 92

Nauti suolaisista herkuista – tutustu sipsien valikoimaamme

Sipsit ovat olennainen osa monen ihmisen naposteluhetkiä ja juhlapöytiä. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman erilaisia sipsejä, jotka sopivat niin arkeen kuin juhlaan.

Laaja valikoima erilaisia makuja

Sipsit ovat yksi suosituimmista naposteltavista, sillä ne tarjoavat lukuisia makuelämyksiä. Meiltä löydät perinteiset perunalastut ja riisisipsit, mutta myös trendikkäämmät vaihtoehdot kuten bataattisipsit ja maissisipsit. Valikoimassamme on myös erilaisia makuja aina klassisesta suolasta tulisiin chilikastikkeisiin. Voit valita suosikkimakusi tai kokeilla uusia makuelämyksiä.

Sopii monenlaiseen käyttöön

Sipsit ovat loistava lisuke illanistujaisiin tai televisioiltoihin, mutta ne sopivat myös mainiosti evääksi retkelle tai työpaikalle. Sipsipussi kulkee kätevästi mukana ja se on helppo avata missä tahansa tilanteessa.

Valitse oma suosikkisi

Kärkkäisen verkkokaupasta voit tilata helposti omat suosikkisipsisi kotiinkuljetuksella. Tutustu laajaan valikoimaamme ja löydä uusia makuelämyksiä. Osta nyt ja nauti herkullisista sipseistämme!

Tutustu valikoimaamme ja tilaa omat suosikkisipsisi jo tänään!