Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 92

Tuotteet 1 - 60 / 92

Järjestä:

Järjestä:

Estrella Herkku 40g sipsi
0,79 €
(19,75 / kg)




Estrella Sourcream & Onion Chips 40g
0,79 €
(19,75 / kg)

Taffel Big time Raffel 180g sipsi
2,75 €
(15,28 / kg)

PRINGLES Original 185g perunalastut
2,29 €
(12,38 / kg)


Kettle Sea Salt 130g perunalastut
3,29 €
(25,31 / kg)

PRINGLES Paprika 185g perunalastut
2,29 €
(12,38 / kg)




Oikia Tavis Timo 250g perunalastut
2,69 €
(10,76 / kg)


Taffel Sips 60 g suolattu sipsi
0,99 €
(16,50 / kg)




Taffel Big time Hot Rod 180g sipsi
2,75 €
(15,28 / kg)











Estrella Linssisipsi Ranch 110g
2,45 €
(22,27 / kg)



Pringles Original 70g
1,55 €
(22,14 / kg)









Pringles Sour Cream & Onion 70g
1,55 €
(22,14 / kg)



Taffel Good time Hot Rod 110g sipsi
1,78 €
(16,18 / kg)






Oikia Merisuola 150 g kaurasipsi
2,09 €
(13,93 / kg)







Pringles Paprika 165g perunalastut
2,29 €
(13,88 / kg)

Tuotteet 1 - 60 / 92

Nauti suolaisista herkuista – tutustu sipsien valikoimaamme

Sipsit ovat olennainen osa monen ihmisen naposteluhetkiä ja juhlapöytiä. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman erilaisia sipsejä, jotka sopivat niin arkeen kuin juhlaan.

Laaja valikoima erilaisia makuja

Sipsit ovat yksi suosituimmista naposteltavista, sillä ne tarjoavat lukuisia makuelämyksiä. Meiltä löydät perinteiset perunalastut ja riisisipsit, mutta myös trendikkäämmät vaihtoehdot kuten bataattisipsit ja maissisipsit. Valikoimassamme on myös erilaisia makuja aina klassisesta suolasta tulisiin chilikastikkeisiin. Voit valita suosikkimakusi tai kokeilla uusia makuelämyksiä.

Sopii monenlaiseen käyttöön

Sipsit ovat loistava lisuke illanistujaisiin tai televisioiltoihin, mutta ne sopivat myös mainiosti evääksi retkelle tai työpaikalle. Sipsipussi kulkee kätevästi mukana ja se on helppo avata missä tahansa tilanteessa.

Valitse oma suosikkisi

Kärkkäisen verkkokaupasta voit tilata helposti omat suosikkisipsisi kotiinkuljetuksella. Tutustu laajaan valikoimaamme ja löydä uusia makuelämyksiä. Osta nyt ja nauti herkullisista sipseistämme!

Tutustu valikoimaamme ja tilaa omat suosikkisipsisi jo tänään!