Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 41 / 41

Tuotteet 1 - 41 / 41

Järjestä:

Järjestä:

Drops Brushed Alpaca Silk 25 g lanka
1,58 €
-30%
Norm. 2,26 €
Drops Lima 50 g lanka
1,81 € - 1,88 €
-30%
(36,20 / kg)

Drops Air 50g lanka
3,98 €
-30%
Norm. 5,69 €

Drops Nepal 50 g lanka
1,81 € - 1,88 €
-30%
(36,20 / kg)

Drops Melody 50 g lanka
2,58 €
-30%
Norm. 3,69 €(51,60 / kg)

Drops Nord Uni Colour 50 g lanka
1,88 €
-30%
Norm. 2,69 €(37,60 / kg)

Drops Alpaca 50 g lanka
2,58 € - 2,65 €
-30%

Drops Nord Mix 50 g lanka
1,95 €
-30%
Norm. 2,79 €(39,00 / kg)

Drops Flora 50 g lanka
1,81 €
-30%
Norm. 2,59 €(36,20 / kg)

Drops Boucle Alpaca 50g lanka
2,58 €
-30%
Norm. 3,69 €(51,60 / kg)

Drops Soft Tweed 50g lanka
3,35 €
-30%
Norm. 4,79 €(67,00 / kg)

Drops Puna 50 g lanka
2,44 €
-30%
Norm. 3,49 €(48,80 / kg)

Drops Sky 50g lanka
3,68 €
-30%
Norm. 5,25 €

Drops Andes 100 g lanka
3,49 € - 3,61 €
-30%
(34,90 / kg)

Drops Merino Extra Fine 50 g lanka
3,40 €
(68,00 / kg)


Drops Baby Merino 50 g lanka
3,79 €
(75,80 / kg)


Drops Daisy 50g lanka
3,40 €

Drops Snow 50 g lanka
2,19 €
(43,80 / kg)

Drops Safran 50 g lanka
1,69 €
(33,80 / kg)



Drops Paris 50 g lanka
1,25 €
(25,00 / kg)

Drops Fabel Print 50 g lanka
2,79 €
(55,80 / kg)


Drops Snow Mix 50 g lanka
2,59 €
(51,80 / kg)

Drops Karisma SW 50 g lanka
2,39 €
(47,80 / kg)

Drops Fabel 50 g lanka
2,29 €

Drops Alaska 50g lanka
2,49 €
(49,80 / kg)

Drops Muskat 50 g lanka
1,95 €
(39,00 / kg)

Drops Glitter 10g lanka
2,00 €
(200,00 / kg)

Drops Belle 50 g lanka
1,75 €
(35,00 / kg)

Drops Saga 50 g lanka
2,49 €

Drops Cotton Light 50 g lanka
1,39 €
(27,80 / kg)


Drops Fabel Long Print 50 g lanka
2,99 €
(59,80 / kg)

Drops Bomull-Lin 50 g lanka
2,29 €
(45,80 / kg)


Drops Polaris 100g lanka
4,39 € - 5,00 €
(43,90 / kg)

Tuotteet 1 - 41 / 41

DROPS Design on toiminut neule- ja virkkausalalla yli 40 vuotta. Meiltä löydät mahtavan valikoimastan DROPS Design lankoja. DROPSilla on yksi laajimmista valikoimista ilmaisia neulontaohjeista verkossa - käännettynä 17 kielelle. Tällä hetkellä DROPSilta löytyy 324 lehteä ja 12239 ohjetta - joista 11636 ohjetta on käännetty suomeksi!

Työskentelemme ahkerasti, jotta voisimme antaa teille kaikkein parhaimpia neuleohjeita ja virkkausohjeita, inspiraatiota ja neuvoja sekä korkealaatuisia lankoja erittäin edulliseen hintaan! Hauskoja hetkiä käsitöiden parissa!

Drops Design -langat ja käsityötarvikkeet edulliseen hintaan. Tutustu Kärkkäisen laajaan ja edulliseen valikoimaan.

Usein kysytyt kysymykset - Drops Design

DROPS Design on neule- ja virkkausalalla yli 40 vuotta toiminut merkki, joka on tunnettu laadukkaista langoistaan ja laajasta ilmaisohjeiden valikoimastaan. Kärkkäisen valikoimasta löydät kattavasti DROPS Design -lankoja edulliseen hintaan. Merkki tarjoaa yhden verkon laajimmista ilmaisten neulonta- ja virkkausohjeiden kokoelmista.

DROPSilla on yksi laajimmista ilmaisten neule- ja virkkausohjeiden valikoimista verkossa, ja ohjeet on käännetty useille kielille. Suuri osa ohjeista on saatavilla myös suomeksi. Ohjeiden avulla löydät inspiraatiota ja neuvoja moniin käsityöprojekteihin.

Valikoimastamme löytyy monipuolisesti DROPS Design -lankoja erilaisiin neule- ja virkkausprojekteihin. Langat ovat korkealaatuisia ja edullisia, joten ne sopivat hyvin niin arkisiin kuin isompiinkin käsitöihin. Ajantasaisen valikoiman ja eri vaihtoehdot näet verkkokaupassa.

Kyllä, laajasta ohjevalikoimasta löytyy projekteja eri taitotasoille aloittelijasta kokeneempaan tekijään. Runsas ilmaisohjeiden määrä auttaa löytämään sopivan projektin omien taitojen ja mieltymysten mukaan. Yhdistämällä ohjeen ja sopivan langan pääset helposti alkuun käsitöiden parissa.