Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 60 of 69

Showing 1 - 60 of 69

Sort By:

Sort By:

HARIBO Halloween 500 g candy bag
€5.80
(€11.60 / kg)
HARIBO Party Mix 200 g candy bag
€2.25
(€11.25 / kg)

Haribo Rotella 3 kg
€24.90
(€8.30 / kg)

HARIBO Vampyrer Sour 375 g candy bag
€3.40
(€9.07 / kg)

HARIBO MATADOR MIX 2 KG IRTOKARKKI
€16.90
(€8.45 / kg)

HARIBO STRAWBERRY SOFTIES 1,4 KG
€11.90
(€8.50 / kg)

Haribo Vampyrer 3,5 kg
€26.60
(€7.60 / kg)



HARIBO SALI-KRITZ 3 KG IRTOKARKKI
€25.90
(€8.63 / kg)


Haribo Nappar Frukt 3,5 kg loose candy
€26.90
(€7.69 / kg)

Haribo Matador Mix 600 gr rasia
€6.25
(€10.42 / kg)

Haribo Goldbears 120 g candy bag
€1.85
(€15.42 / kg)

Haribo Vulcano Sour 3 kg
€26.60
(€8.87 / kg)

HARIBO FruitFillies 250 g candy bag
€2.49
(€9.96 / kg)

HARIBO COLA NAPPAR 3,5 KG IRTOKARKKI
€26.90
(€7.69 / kg)

Haribo Flowerzourr 250 g candy bag
€2.49
(€9.96 / kg)


Haribo Peaches 3 kg loose candy
€21.90
(€7.30 / kg)

Haribo Matador Mix 275 g candy bag
€2.49
(€9.05 / kg)


HARIBO PEACHES MELBA 2,4 KG IRTOKARKKI
€18.50
(€7.71 / kg)


HARIBO Pixel Zourr 80 g candy bag
€0.99
(€1.24 / kg)

Haribo Starmix 270 g candy bag
€2.49
(€9.22 / kg)


Haribo Click Mix 275 g candy bag
€2.49
(€9.05 / kg)

Haribo Salty Likes 160 g candy bag
€1.94
(€12.13 / kg)



HARIBO Love Hearts 160 g candy bag
€1.99
(€12.44 / kg)

Haribo Happy Easter 250 g candy bag
€3.99
(€15.96 / kg)

Haribo Mega-Roulette 45 g candy bar
€0.75
(€16.67 / kg)

Haribo Goldbears 75 g candy bag
€0.99
(€13.20 / kg)

HARIBO Piratos Salt 70 g candy bag
€0.99
(€14.14 / kg)

Haribo Stardust 270 g candy bag
€2.59
(€9.59 / kg)

HARIBO COLA SOUR NAPPAR 2 KG IRTOKARKKI
€17.50
(€8.75 / kg)

Haribo Click Mix 80 g candy bag
€0.99
(€12.38 / kg)


HARIBO PAISTETTU MUNA 1,6 KG IRTOKARKKI
€12.90
(€8.06 / kg)

Haribo Tropifrutti 275 g Candy bag
€2.49
(€9.05 / kg)

HARIBO Pearls 2,75 kg loose candy
€23.90
(€8.69 / kg)


Haribo Vampyrer 375 g candy bag
€3.40
(€9.07 / kg)

HARIBO Matador Mix 1000 g candy box
€11.99
(€11.99 / kg)

Haribo Salty Sea 170 g candy bag
€1.95
(€11.47 / kg)

HARIBO PEARL-EGGS 200 G PUSSI
€2.59
(€12.95 / kg)


Haribo Berry Clouds 3 kg
€27.50
(€9.17 / kg)


HARIBO Pearls 120 g Easter candy bag
€1.89
(€15.75 / kg)


HARIBO Click Mix Sour 75 g candy bag
€0.99
(€13.20 / kg)

Haribo Super Piratos 120 g candy bag
€1.55
(€12.92 / kg)


Haribo ABC Lakrids 120 g candy bag
€1.79
(€14.92 / kg)


HARIBO Pasta Frutta 80 g candy bag
€0.99
(€12.38 / kg)

Showing 1 - 60 of 69