Suggested products
Suggested products

Building & Renovation Deals

Showing 61 - 120 of 172

Showing 61 - 120 of 172

Sort By:

Sort By:

Vado Filters Iloxair 89/89 optima filter set
€14.32
-20%
Norm. €17.90

Eskaro colorless terrace and furniture oil
€8.00
-50%
Norm. €15.99(€8.89 / l)

WARMA heat pump canopy / door canopy
€39.00
-35%
Norm. €59.90

Eskaro RK 9l tile roof paint
€64.50
-50%
Norm. €129.00(€7.17 / l)

Eskaro Voima blanket protection for wooden surfaces
€6.45 - €59.50
-50%
(€14.33 / l)

Kiba Aster 80cm wotan oak basin cabinet
€279.20
-20%
Norm. €349.00

Vado Filters Vallox 100/120 filter set
€11.19
-20%
Norm. €13.99

Eskaro Aqua brown terrace and furniture oil
€8.50 - €19.95
-50%
(€9.44 / l)

Ilves Woodoil Aqua clear 0,9L
€3.50 - €19.95
-50%
(€0.39 / l)

Vado Filters Ilto 270 K filtrasarja
€11.99
-20%
Norm. €14.99


Ainola 230 CFM oscillating stove fan
€49.90
-29%
Norm. €69.90

DunWore MS 12V 300W inverter
€23.45
-50%
Norm. €46.90

Eskaro Ritari black anti-rust primer
€11.95 - €82.50
-50%
(€4.43 / l)

Vado Filters Ilto 300/350/400 filter set
€11.19
-20%
Norm. €13.99

Innosanit matt black 80 W 5-strip towel dryer
€69.00
-54%
Norm. €149.00

Eskaro black terrace and furniture oil
€8.00 - €42.45
-50%
(€0.89 / l)

Luna Greige KL33 2,233m2 vinyl
€37.74
-26%
Norm. €51.13(€16.90 / square metre)

Luna Cream KL33 2,233m2 vinyl
€37.74
-26%
Norm. €51.13(€16.90 / square metre)

DunWore 1000 W reserve ceramic heater
€129.00
-26%
Norm. €175.00

Arctic Auto key-type hose clamp 26 pcs
€2.90
-59%
Norm. €6.99

DunWore D13 Fuel-powered infrared heater
€999.00
-28%
Norm. €1,390.00


DunWore 6 m fusion cable
€37.90
-10%
Norm. €41.90


Ainola Kämppä170 CFM 4-blade stove fan
€29.90
-25%
Norm. €39.90

Vado Filters Parmair Ex/Kx/130 Filter Sarja
€11.19
-20%
Norm. €13.99

Vado Filters Ilto W80/W100 filter set
€13.59
-20%
Norm. €16.99

Vado Filters Vallox 125 A-F MV Filter Kit
€14.39
-20%
Norm. €17.99


Ilves Socle Paint 5L
€44.50
-50%
Norm. €89.00(€8.90 / l)

Ilves Metal Roof Paint black RR33 2,7L
€10.95
-50%
Norm. €21.90(€12.17 / l)

DunWore 4 m fusion cable
€27.90
-13%
Norm. €31.90

BrightSolar 160 W solar panel set for cottage
€139.00
-48%
Norm. €269.00

DunWore PS 12 V 1000 W sine wave inverter
€99.50
-50%
Norm. €199.00

DunWore PS 12 V 3000 W sine wave inverter
€244.50
-50%
Norm. €489.00



Eskaro Kuulto Color puunsuoja
€22.45 - €49.50
-50%
(€2.49 / l)


Fx Tools 30mm black padlock
€1.49
-42%
Norm. €2.59

Vado Filters Vallox Digit2 SE/132E filter set
€14.39
-20%
Norm. €17.99

Innosanit matt black 50 W 4-strip towel dryer
€49.00
-62%
Norm. €129.00

Toyotomi FF-55T WiFi kerosene heater
€1,290.00
-13%
Norm. €1,490.00


Kiba Ada 60cm white mirror cabinet
€119.20
-20%
Norm. €149.00

Vado Filters Swegon W3/W4 filter set
€14.39
-20%
Norm. €17.99

Ilves Facade Paint A-Base white 0,9L
€7.45 - €12.45
-50%
(€2.76 / l)

Moment 36mm 40m deco rope
€89.50
-50%
Norm. €179.00

BrightSolar MPPT 12V 60A charge controller
€89.50
-50%
Norm. €179.00


12V-230V 2000W inverter
€159.00
-33%
Norm. €239.00

C-PWR 12V / 230V 1500W inverter
€99.50
-50%
Norm. €199.00


Vado Filters Vallox 145 SE/MV filter set
€20.72
-20%
Norm. €25.90

Zibro LC-2230 CE kerosene heater
€299.00
-17%
Norm. €359.00

Eskaro Kantri C base matte exterior paint
€10.00 - €22.95
-50%
(€11.11 / l)

DunWore D17D Fuel-powered infrared heater
€1,090.00
-31%
Norm. €1,590.00

DunWore 1000 W oil filled heater
€39.90
-11%
Norm. €44.90

Showing 61 - 120 of 172