Suggested products
Suggested products

Building & Renovation Deals

Showing 121 - 172 of 172

Showing 121 - 172 of 172

Sort By:

Sort By:

C-PWR 24V 230V 150W inverter
€25.95
-50%
Norm. €51.90
Eskaro Windoora 0.45l A-base door and window paint
€9.50
-50%
Norm. €18.99(€21.11 / l)

DunWore 1000 W oil filled heater
€39.90
-11%
Norm. €44.90



Ilves Fence Paint A-base white
€14.95
-50%
Norm. €29.90(€5.54 / l)

Vado Filters Vallox 140/150 Effect filter set
€19.92
-20%
Norm. €24.90

Zibro LC-2230 CE kerosene heater
€299.00
-17%
Norm. €359.00

Kiba Ada 80cm wotan oak mirror cabinet
€148.00
-20%
Norm. €185.00


Vado Filters Vallox 96 SE/MV filter set
€15.19
-20%
Norm. €18.99

Toyotomi FF-55T WiFi kerosene heater
€1,290.00
-13%
Norm. €1,490.00


Ilves Facade Paint lightyellow
€8.45 - €14.95
-50%
(€9.39 / l)

Toyotomi FF-V30T Wifi kerosene heater
€899.00
-22%
Norm. €1,150.00

Ilves Woodoil Aqua grey 2,7L
€3.50 - €6.95
-50%
(€3.89 / l)

Kiba Ada 60cm white mirror cabinet
€119.20
-20%
Norm. €149.00

Fx Tools 30mm black padlock
€1.49
-42%
Norm. €2.59

Eskaro Strong plinth paint
€9.45 - €59.50
-50%
(€10.50 / l)

DunWore PS 12 V 1500 W sine wave inverter
€149.50
-50%
Norm. €299.00

Vado Filters Mobair 2030S Filter
€12.23
-20%
Norm. €15.29

Alecto ADB30WT wireless doorbell
€19.90
-33%
Norm. €29.90

DunWore D17D Fuel-powered infrared heater
€1,090.00
-31%
Norm. €1,590.00


Moment 36mm 20m deco rope
€49.50
-50%
Norm. €99.00

Eskaro Kantri A-base semi-matte exterior paint
€10.95 - €49.50
-50%
(€12.17 / l)

Vado Filters Vallox 121 MC/SE/MV filter set
€17.52
-20%
Norm. €21.90

Bathroom Solutions chrome Shower set
€12.90
-32%
Norm. €18.90


Toyotomi KS-53 Round heater
€299.00
-25%
Norm. €399.00

Kiba Ada 80cm white mirror cabinet
€148.00
-20%
Norm. €185.00

Vado Filters Nibe F470 filter
€7.99
-20%
Norm. €9.99

Eskaro Kuulto Color 0.9 l colorless wood protection
€9.50
-50%
Norm. €18.99(€10.56 / l)

Innosanit matt black 50 W 4-strip towel dryer
€49.00
-62%
Norm. €129.00

DunWore PS 12V 4000W sine wave inverter
€299.50
-50%
Norm. €599.00

Vado Filters Swegon W3/W4 filter set
€14.39
-20%
Norm. €17.99

C-PWR 24V/230V 1000W inverter
€82.50
-50%
Norm. €165.00

Zibro LC-140 CE kerosene heater
€449.00
-20%
Norm. €559.00

BrightSolar socket post
€23.70
-40%
Norm. €39.50

Moment 36mm 40m deco rope
€89.50
-50%
Norm. €179.00

DunWore MS 12V 2000W inverter
€99.50
-50%
Norm. €199.00

BrightSolar MPPT 12V 60A charge controller
€89.50
-50%
Norm. €179.00

12V-230V 2000W inverter
€159.00
-33%
Norm. €239.00

Vado Filters Vallox 145 SE/MV filter set
€20.72
-20%
Norm. €25.90


Vado Filters Ilto 270 M filter set
€11.19
-20%
Norm. €13.99


Vado Filters Nibe SAM41 filter
€12.79
-20%
Norm. €15.99

Ilves Plinth Paint dark grey RR23 2,7L
€25.00
-50%
Norm. €49.99(€9.26 / l)

Vado Filters Vallox 75/95 filter set
€11.19
-20%
Norm. €13.99

Eskaro Wood Primer exterior primer
€18.95
-50%
Norm. €37.90(€7.02 / l)

H&S 2kpl ovinuppi
€0.99
-63%
Norm. €2.69

Showing 121 - 172 of 172