Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Kylmägeelit, lämpögeelit ja kipugeelit

Tuotteet 1 - 38 / 38

Tuotteet 1 - 38 / 38

Järjestä:

Järjestä:

Terveyskaista LihasTeho 120 ml magnesiumvoide
6,90 €
-45%
Norm. 12,50 €(57,50 / l)
Terveyskaista NivelTeho 120 ml nivelvoide
11,70 €
-31%
Norm. 16,90 €(97,50 / l)






Révvi Ice Cold Gel 100 ml kylmägeeli
15,99 € - 26,99 €
(159,90 / l)

Révvi Fast Recovery Gel 200 ml palautumisgeeli
15,99 € - 26,99 €
(79,95 / l)



Kytta Rohtoraunioyrtti 50g voide
26,99 €
(539,80 / kg)


Relaxant 100 ml lihastenrentouttaja
16,90 €
(225,33 / l)

Révvi Intense Hot Gel 100ml kuuma geeli
15,99 € - 26,99 €
(159,90 / l)



Fysio Active 90 g nivelvoide
9,99 €
(111,00 / kg)

Emendo kylmägeeli
4,95 €
(49,50 / l)

ESI Nodol Arnica Forte 100 ml geeli
12,90 €
(129,00 / l)

Boreas 150 ml kylmägeeli
7,99 €
(53,27 / l)

Boreas 150 ml kipuvoide
8,59 €
(57,27 / l)

Super Ice Care 100 ml kylmävoide
4,99 €
(49,90 / l)

Linnex 50 g linimentti
19,99 €
(399,80 / kg)




Boreas 75 ml Roll-On kylmägeeli
6,99 €
(93,20 / l)

Kipux 250 ml hierontaöljy
23,90 €
(95,60 / l)







Fysio Active 200 ml hierontavoide
7,99 €
(39,95 / l)

Frantsila Eukalyptus 19 g salva
11,70 €
(585,00 / kg)

Frantsila 19 g tiikerin voimasalva
18,10 €
(952,63 / kg)

Tuotteet 1 - 38 / 38

Kylmägeelit, lämpögeelit ja kipugeelit – helpotusta erilaisiin vaivoihin

Tämä tuotekategoria tarjoaa laajan valikoiman erilaisia geelituotteita, jotka on suunniteltu helpottamaan kipua ja epämukavuutta. Kylmägeelit auttavat lievittämään turvotusta ja tulehdusta, kun taas lämpögeelit rentouttavat lihaksia ja parantavat verenkiertoa. Kipugeelejä voi käyttää monenlaisiin vaivoihin, kuten niska- ja selkäkipuihin sekä nivelvaivoihin.

Kylmägeelit – nopea apu turvotukseen ja tulehdukseen

Kylmägeelejä käytetään yleisesti urheiluvammojen hoidossa, sillä ne auttavat vähentämään turvotusta ja tulehdusta. Ne ovat myös hyvä apu esimerkiksi hammassärkyyn tai päänsärkyyn. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman erilaisia kylmägeelejä eri käyttötarkoituksiin. Valikoimastamme löytyy muun muassa roll-on -geelejä, joita on helppo levittää haluttuun kohtaan.

Lämpögeelit – rentouttava apu lihasjännitykseen

Lämpögeelejä käytetään yleisesti lihasjännityksen hoitoon sekä verenkierron parantamiseen. Lämpö auttaa rentouttamaan lihaksia ja lievittämään kipua. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laadukkaat lämpögeelit eri käyttötarkoituksiin. Valikoimastamme löytyy muun muassa hierontageelejä, jotka sisältävät luonnollisia ainesosia.

Kipugeelit – monipuolinen apu erilaisiin vaivoihin

Kipugeelejä voi käyttää monenlaisiin vaivoihin, kuten niska- ja selkäkipuihin sekä nivelvaivoihin. Ne ovat helppokäyttöisiä ja nopeasti imeytyviä. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman erilaisia kipugeelejä eri käyttötarkoituksiin. Valikoimastamme löytyy muun muassa geelimättöjä, jotka ovat helppoja levittää haluttuun kohtaan.

Etsitpä sitten helpotusta urheiluvammoihin tai arkeen liittyviin vaivoihin, meiltä löydät sopivan geelin jokaiseen tilanteeseen. Tutustu valikoimaamme ja tilaa oma suosikkisi jo tänään!