Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 6 / 6

Tuotteet 1 - 6 / 6

Järjestä:

Järjestä:

Kymppi 500 g kuivaherne
1,39 €
(2,78 / kg)
GoGreen 400g kuivatut kikherneet
2,29 €
(5,73 / kg)



Kymppi 400g hernerouhe
2,49 €
(6,23 / kg)

Aduki Luomu 500g kikherne
3,39 €
(6,78 / kg)

Tuotteet 1 - 6 / 6