Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 42 / 42

Tuotteet 1 - 42 / 42

Järjestä:

Järjestä:

Elho Kasvatusruukku vihreä
1,29 € - 12,99 €

Tarha 3 l perliitti
3,95 €
(1,32 / l)

Elho Esikasvatustarjotin
5,95 € - 7,95 €

Vermikuliitti 3L
3,95 €
(1,32 / l)




Elho Esikasvatus kupu kirkas
7,50 € - 17,50 €




Elho Esikasvatus aluslautanen
3,95 € - 6,25 €

Elho Nimikyltti 5kpl setti
5,20 € - 6,90 €
(1,04 / kpl)


Jiffy Turvepelletti 16kpl/pkt
7,99 €
(0,50 / kpl)



Nelson Garden 3-pack pikkukennosto
4,79 €
(1,60 / kpl)






Biolan Kylvö- ja taimimulta
3,99 € - 8,25 €
(0,17 / l)







Biolan 48 kpl sammalnappi
9,50 €
(0,20 / kpl)

Decoris Puinen taimikyltti 3kpl
2,49 €
(0,83 / kpl)


Turveseospelletti QSM Jiffy
7,99 €
(0,22 / kpl)




Belinda 30l taimimulta
3,59 €
(0,12 / l)



Tuotteet 1 - 42 / 42

Piha ja puutarha heräävät eloon kevään myötä

Kevään kynnyksellä useat meistä suuntaavat jo ajatukset pihamaalle. Talven aikana on ehkä kehkeytynyt uusia suunnitelmia pihan ja puutarhan kehittämiseksi sekä uudistamiseksi. Lumen alta paljastuva maa, kukkapenkit sekä istutukset kaipaavat auringon lämpöä sekä huoltamista.

Pihan ja puutarhan laittaminen on monien harrastus, intohimo sekä paras ajanviete. Puutarhanlaitto kuten myös pienemmänkin pihan kunnostaminen toimivaksi vaatii aikaa, suunnitelmallisuutta sekä hyvät välineet puutarhatöihin.