Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Chia De Gracia

Lue lisää...

Tuotteet 1 - 60 / 74

Tuotteet 1 - 60 / 74

Järjestä:

Järjestä:






Chia de Gracia 3 l hamppuöljy
39,90 €
(13,30 / l)




Chia de Gracia glitter ratsastushanskat
29,90 € - 36,90 €


Chia de Gracia 400 g timjami hevoselle
15,90 €
(39,75 / kg)

Chia de Gracia Chia-siemen hevoselle ja koiralle
64,90 € - 95,50 €
(7,21 / kg)







Rohtosalkoruusu 900g
20,90 €
(23,22 / kg)



Chia de Gracia Joint force curcumin + ha
86,80 € - 169,00 €





Chia de Gracia 400 g kanerva hevoselle
14,90 €
(37,25 / kg)

Chia de Gracia matta ratsastushanskat
36,90 € - 38,60 €



Chia de Gracia MSM-jauhe hevoselle ja koiralle
37,90 € - 74,90 €
(37,90 / kg)

Chia de Gracia 200 g munkinpippuri
10,20 €
(51,00 / kg)




Chia de Gracia ruusunmarjarouhe hevoselle ja koiralle
44,90 € - 99,90 €
(7,48 / kg)


Chia de Gracia chiarouhe 600 g koirille
18,00 €
(30,00 / kg)



Chia de Gracia Joint force gluco
64,90 € - 109,00 €

Chia de Gracia Hydra Dog 400 g koirien palautusjuomajauhe
11,19 €
-30%
Norm. 15,99 €(27,98 / kg)













Chia de Gracia 500 g anis hevoselle
16,90 €
(33,80 / kg)



Tuotteet 1 - 60 / 74

Chia de Gracia suomalainen rehualan yritys, joka tuo maahan ja valmistaa hevosille ja koirille erilaisia luonnonrehuja ja lisäravinteita, jotka ovat asianmukaisesti laboratoriatestattuja niin hygienia- kuin laatustandardeiltaan. Chia de Gracian tuotteet ovat kaikki EU-tullattuja tuotteita, joka takaa niiden olevan myös Suomen rehulainsäädännön mukaisia ja turvallisia tuotteita.