Ryobi One+ RIWH18X-0 18V 1/2" screwdriver body
The nut driver is ideal for loosening and tightening bolts and nuts on large vehicles. Powerful impact mechanism produces up to 1000 Nm of tightening torque and 1600 Nm of opening torque, ideal for challenging applications
Ryobi
RYOBI RIWH18X-0 18V MUTTERINVÄÄNNIN Main Image
Ryobi