Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 60 of 88

Showing 1 - 60 of 88

Sort By:

Sort By:

Relaxed Terva aluminum sauna bucket
€31.92
-20%
Norm. €39.90
Rento Kenno 50x60cm Sauna Bench Cover
€3.96
-20%
Norm. €4.95


Rento Pisara Sauna Bucket
€16.44
-20%
Norm. €20.55

Relax Mint 100 ml foot cream
€3.67
-20%
Norm. €4.59(€36.70 / l)

Relaxed Tar aluminum sauna bucket
€13.59
-20%
Norm. €16.99

Relaxed Champagne aluminum sauna bucket
€33.52
-20%
Norm. €41.90

Relaxed Birch 400 ml Sauna fragrance
€3.51
-20%
Norm. €4.39(€8.78 / l)

Rento Kenno 60x160cm Sauna Bench Cover
€9.68
-20%
Norm. €12.10

Rento Kenno Hair Towel
€10.68
-20%
Norm. €13.35

Relax Natural Sarastus 100 ml Spa scent
€3.36
-20%
Norm. €4.20(€33.60 / l)

Rento Sees 100ml natural Sauna Fragrance
€3.28
-20%
Norm. €4.10

Rento Forest Pine Shampoo
€5.91
-20%
Norm. €7.39

Rento Fragrance Stone on Bamboo Base
€6.56
-20%
Norm. €8.20

Relaxing Lapinberry 400 ml Löylytokku
€3.16
-20%
Norm. €3.95(€7.90 / l)


Rento Pino 50x22 cm sauna bench towel
€11.00
-20%
Norm. €13.75

Relax Mint 200 ml foot bath
€3.84
-20%
Norm. €4.80(€19.20 / l)

Relaxed bamboo-handled washing brush
€9.20
-20%
Norm. €11.50

Relaxed Kenno dark green 85x145 cm wrap towel
€15.19
-20%
Norm. €18.99

Relaxed Champagne aluminum sauna bucket
€13.59
-20%
Norm. €16.99

Rento Forest Pine Liquid Soap
€3.84
-20%
Norm. €4.80

Rento Shower Soap & Sauna Honey Gift Set
€15.12
-20%
Norm. €18.90

Relaxed Terva aluminum sauna stove
€36.40
-20%
Norm. €45.50

Relax Natural Blue moment 100 ml Sauna fragrance
€3.36
-20%
Norm. €4.20(€33.60 / l)

Rento Kenno Sauna Bench Towel
€9.52
-20%
Norm. €11.90

Relaxed black aluminum sauna thermometer
€17.12
-20%
Norm. €21.40

Relaxed Pino black 50x60 cm tablecloth
€6.32
-20%
Norm. €7.90

Rento Scent & Sauna Soap Gift Set
€10.15
-20%
Norm. €12.69

Relaxed Champagne aluminum sauna stove
€33.52
-20%
Norm. €41.90

Relaxed Kenno dark green 50x70 cm towel
€4.55
-20%
Norm. €5.69

Relaxed Kenno dark green 30x72 cm hair towel
€10.39
-20%
Norm. €12.99

Relaxed Metsämänty 150 ml sauna honey
€7.16
-20%
Norm. €8.95(€47.73 / l)

Relax Natural Kuulas 100 ml Sauna fragrance
€3.16
-20%
Norm. €3.95(€31.60 / l)

Relaxed Kenno dark green 90x180 cm towel
€13.59
-20%
Norm. €16.99

Relaxing Winter Spices 400 ml Lazy scent
€3.88
-20%
Norm. €4.85

Rento Pisara Sauna Ladle
€7.96 - €7.99
-20%

Relax Mint 100 ml foot scrub
€3.76
-20%
Norm. €4.70(€37.60 / l)

Rento Kenno Sauna Hat
€6.15
-20%
Norm. €7.69

Relaxed Copper aluminum sauna bucket
€37.20
-20%
Norm. €46.50

Relaxed Kenno dark green 60x160 cm tablecloth
€10.15
-20%
Norm. €12.69

Rento Lapland Berry Shower Soap
€4.72
-20%
Norm. €5.90


Rento Nail Brush
€3.03
-20%
Norm. €3.79

Rento Pisara Wash Basin
€23.12 - €28.90
-20%

Relaxed bamboo round body brush
€6.80
-20%
Norm. €8.50

Relaxed black aluminum sauna beam
€37.20
-20%
Norm. €46.50

Relaxed Kenno beige 50x60 cm peflette
€4.55
-20%
Norm. €5.69

Relax Natural aluminum sauna bucket
€15.28
-20%
Norm. €19.10

Relaxed copper aluminum sauna bucket
€15.28
-20%
Norm. €19.10

Rento Bamboo Sauna Bucket
€31.72
-20%
Norm. €39.65

Relax Mustikka 150 ml sauna honey
€6.92
-20%
Norm. €8.65(€46.13 / l)

Relaxed bamboo sauna scoop
€7.99
-20%
Norm. €9.99

Relaxed Kenno beige 60x160 cm tablecloth
€10.15
-20%
Norm. €12.69

Rento Lapland Berry Liquid Soap
€3.84
-20%
Norm. €4.80

Relaxed Citrus 400 ml Löylytkoun
€3.51
-20%
Norm. €4.39(€8.78 / l)

Rento Terva 150 g sauna soap
€4.96
-20%
Norm. €6.20(€33.07 / kg)

Rento Ice Crystal 30g Sauna Fragrance
€6.84
-20%
Norm. €8.55

Relaxing 200 ml massage oil
€5.84
-20%
Norm. €7.30(€29.20 / l)

Relaxed White aluminum sauna bucket
€37.20
-20%
Norm. €46.50

Showing 1 - 60 of 88