Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 60 of 69

Showing 1 - 60 of 69

Sort By:

Sort By:

Daim 84 g chocolate patukka 3-pack
€1.55
(€18.45 / kg)
Marabou Schweizernöt Tablet 160g
€3.25
(€20.31 / kg)

Marabou Toffee Whole Nut 300 g chocolate bar
€3.75
-5%
Norm. €3.95(€12.50 / kg)


Marabou Havssalt tablet 160g
€3.79
(€23.69 / kg)

Marabou TUC 87 g chocolate levy
€2.19
(€25.17 / kg)




Marabou Japp Peanut countline 60g
€1.20
(€20.00 / kg)

Marabou 67 g daim roll
€2.29
(€34.18 / kg)


Marabou frukt & mandel tablet 160g
€3.79
(€23.69 / kg)

Marabou Daim 56 g chocolate patukka
€1.14
(€20.36 / kg)

Marabou Pigall 40 g chocolate patukka
€1.09
(€27.25 / kg)


Marabou Oreo 37 g chocolate bar
€0.99
(€26.76 / kg)

Marabou giftbox pralins 209 g
€4.95
(€23.68 / kg)

Marabou Mini Oreo 115 g jar
€2.59
(€22.52 / kg)

Marabou Big Taste Japp Peanut 276 g chocolate bar
€3.75
-5%
Norm. €3.95(€13.59 / kg)

Marabou Brookie 132g pastries
€2.64
(€20.00 / kg)



Marabou Vit choklad tablet 180g
€3.79
(€21.06 / kg)

Marabou Schweizernöt  90g tablet
€2.25
(€25.00 / kg)


Daim Drage bag 150 g
€3.99
(€26.60 / kg)


Marabou Mjölkchoklad tablet 160g
€2.99
(€18.69 / kg)

Marabou Dots bag of sweets 120 g
€2.99
(€24.92 / kg)


Marabou Cookie Dough tablet 160g
€3.25
(€20.31 / kg)


Marabou Black saltlakrits 90g tablet
€2.25
(€25.00 / kg)

Marabou Aladdin pralines 410 g
€7.99
(€19.49 / kg)

Marabou  Apelsinkrokant  Tablet  160g
€3.25
(€20.31 / kg)

Marabou Mjölkchoklad 90g tablet
€2.25
(€25.00 / kg)



Marabou Bubblig 60 g maitosuklaa
€1.59
(€26.50 / kg)

Marabou Big Taste Oreo tablet 300g
€3.75
-5%
Norm. €3.95(€12.50 / kg)



Marabou Oreo Bites 140 g chocolate pieces
€2.75
-27%
Norm. €3.79(€19.64 / kg)

Marabou Paradis pralines 410 g
€7.99
(€19.49 / kg)


Marabou Smil Caramel 78 g nappirulla
€2.29
(€29.36 / kg)


Marabou Biscoff tablet 90g
€2.25
(€25.00 / kg)


Daim Mini bag of sweets 140g
€2.59
(€18.50 / kg)


Marabou Helnöt Tablet 160g
€3.79
(€23.69 / kg)


Marabou Japp 60 g chocolate bar
€1.14
(€19.00 / kg)

Marabou Jordgubb tablet  160g
€3.25
(€20.31 / kg)



Marabou Fudge & havssalt tablet 160g
€3.25
(€20.31 / kg)

Marabou Daim Tablet 160g
€3.25
(€20.31 / kg)

Showing 1 - 60 of 69