Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 25 of 25

Showing 1 - 25 of 25

Sort By:

Sort By:

Yarn Mainio 100g sock yarn
€3.90
(€39.00 / kg)

Lankava Lysti 100 g yarn
€3.90
(€39.00 / kg)

Lankava Sulo 100g sock yarn
€3.99
(€39.90 / kg)



Lankava Naturelli Sulava 100g yarn
€4.99
(€49.90 / kg)



Lankava Minimop 150 g yarn
€4.99
(€33.27 / kg)




Lankava Naturelli Sujuva 100g yarn
€3.99
(€39.90 / kg)

Lankava square plywood basket bottom
€4.99 - €5.99


Lankava basket base
€2.90 - €6.90


Lankava Jute yarn
€19.90
(€28.43 / kg)

Lankava Villava 3-strand yarn
€10.99
(€109.90 / kg)



Lankava Villava 2-strand yarn
€10.99
(€109.90 / kg)

Lankava Naturelli Sopiva 100g yarn
€4.29
(€42.90 / kg)

Lankava Naturelli Mukava 100g yarn
€4.99
(€49.90 / kg)

Showing 1 - 25 of 25