Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 60 of 94

Showing 1 - 60 of 94

Sort By:

Sort By:

Tena Bed Secure Zone Plus vuodesuoja
€14.36
-15%
Norm. €16.90(€0.48 / pc)
Abena San 3 Premium 28 pcs drip protection
€5.56
-20%
Norm. €6.95(€0.20 / pc)

Abena Abri-Soft Superdry 60 kpl 60x60 cm vuodesuoja
€19.92
-20%
Norm. €24.90(€0.33 / pc)

Abena 75x85 cm pestävä vuoteensuoja
€9.56
-20%
Norm. €11.95

Tena Lights Light 28 pcs panty liners
€2.85
-15%
Norm. €3.35(€0.10 / pc)

Abeba Washable underpad 85x90cm blue 1pc
€10.80
-20%
Norm. €13.50

Abena Pants L1 Premium 15 pcs incontinence pants
€13.28
-20%
Norm. €16.60(€0.89 / pc)

Abena 50 kpl 125x81 cm esiliina
€5.76
-20%
Norm. €7.20(€0.12 / pc)

Tena Lights Long 20 pcs panty liners
€2.85
-15%
Norm. €3.35(€0.14 / pc)

Abena Light Super 4 Premium 30 pcs incontinence protection
€7.92
-20%
Norm. €9.90(€0.26 / pc)


Abena Pants XL1 Premium 16 pcs incontinence pants
€14.00
-20%
Norm. €17.50(€0.88 / pc)

Tena Pants Plus Large 8 pcs incontinence pants
€7.31
-15%
Norm. €8.60(€0.91 / pc)

Tena Lady Discreet Normal 24 pcs incontinence protection
€5.20
-15%
Norm. €6.12(€0.22 / pc)

Tena Men Extra Light 14 pcs incontinence protection
€3.73
-15%
Norm. €4.39(€0.27 / pc)

Tena Men Level 1 12 pcs incontinence protection
€4.07
-15%
Norm. €4.79(€0.34 / pc)

Abena Abri-Soft Superdry 30 kpl 90x60 cm vuodesuoja
€17.76
-20%
Norm. €22.20(€0.59 / pc)

Abena 22,5x14,8 cm 50 pcs Washing Glove
€3.44
-20%
Norm. €4.30(€0.07 / pc)

Tena Men 16 Active Fit L3
€6.54
-15%
Norm. €7.69(€0.41 / pc)

Tena Men Active Fit Pants L/XL 8 pcs incontinence pants
€9.31
-15%
Norm. €10.95(€1.16 / pc)

Tena Discreet Extra Plus 16 pcs incontinence protection
€4.75
-15%
Norm. €5.59(€0.30 / pc)

Abena Pants L0 Premium 15 pcs incontinence pants
€11.16
-20%
Norm. €13.95(€0.74 / pc)

Tena Discreet Maxi Night 6 pcs incontinence protection
€3.32
-15%
Norm. €3.91(€0.55 / pc)

Tena Lights Liner 24 pcs panty liner
€2.63
-15%
Norm. €3.09(€0.11 / pc)

Tena Pants Plus Medium 9 pcs incontinence pants
€7.31
-15%
Norm. €8.60(€0.81 / pc)

Abena Wing M2 Premium 15 kpl Belted Diaper
€13.28
-20%
Norm. €16.60(€0.89 / pc)

Tena Comfort Super 36 kpl kouruvaippa
€15.29
-15%
Norm. €17.99(€0.42 / pc)

Abena Pants Junior XS2 Premium 18 kpl inkontinenssihousut
€10.48
-20%
Norm. €13.10(€0.58 / pc)


Abena Pants M1 Premium 15 pcs incontinence pants
€12.24
-20%
Norm. €15.30(€0.82 / pc)

Abena Slip L4 Premium 18 pcs Taped Diaper
€20.08
-20%
Norm. €25.10(€1.12 / pc)

Tena Discreet Ultra Mini Plus 24 pcs incontinence protection
€3.99
-15%
Norm. €4.69(€0.17 / pc)

Abena San 2 Premium 30 pcs drip protector
€5.24
-20%
Norm. €6.55(€0.17 / pc)

Tena Discreet Maxi 6 piece incontinence guard
€4.07
-15%
Norm. €4.79(€0.68 / pc)


Abena San 8 Premium 22 pcs shaped diaper
€16.56
-20%
Norm. €20.70(€0.75 / pc)

ABENA 80x140cm 25pcs Bed Pad
€10.80
-20%
Norm. €13.50(€0.43 / pc)

Abri-Soft Superdry 80x180 cm 30 pcs Bed Pad
€20.08
-20%
Norm. €25.10(€0.67 / pc)

Tena Lady Discreet Mini 40 pcs incontinence protection
€5.20
-15%
Norm. €6.12(€0.13 / pc)

NivelTeho Joint cream 120 ml
€11.70
-31%
Norm. €16.90(€97.50 / l)

Abena San Special Premium 30 pcs shaped diaper
€20.40
-20%
Norm. €25.50(€0.68 / pc)

LihasTeho Magnesium cream 120 ml
€6.90
-45%
Norm. €12.50(€57.50 / l)

Tena Discreet Normal Night 10 pcs incontinence protection
€4.07
-15%
Norm. €4.79(€0.41 / pc)

Tena Men Level 2 10 pcs incontinence protection
€4.07
-15%
Norm. €4.79(€0.41 / pc)

TENA Discreet Ultra bandage Normal 16 pcs incontinence pads
€3.32
-15%
Norm. €3.91(€0.21 / pc)

Relaxing 200 ml massage oil
€5.84
-20%
Norm. €7.30(€29.20 / l)

Tena Discreet Extra 20 Pcs Duo
€5.94
-15%
Norm. €6.99(€0.30 / pc)

Tena Silhouette Pants Plus L 8 pcs incontinence pants
€9.77
-15%
Norm. €11.49(€1.22 / pc)


Tena Men black L washable incontinence boxer
€22.10
-15%
Norm. €26.00

Abena Wing L2 Premium 15 pcs Belted Diaper
€17.44
-20%
Norm. €21.80(€1.16 / pc)

Tena Cellduk 200 pcs 25x26 cm wash cloth
€13.64
-15%
Norm. €16.05(€0.07 / pc)

Tena Soft Wipe 135 kpl 30x32 cm pesulappu
€14.70
-15%
Norm. €17.29(€0.11 / pc)

Abena Slip XS2 Premium 32 pcs tape diaper
€19.68
-20%
Norm. €24.60(€0.62 / pc)

Tena Discreet Ultra Mini Duo 2x28 incontinence pads
€6.37
-15%
Norm. €7.49(€0.11 / pc)

Abena Slip M2 Premium 24 pcs Taped Diaper
€20.16
-20%
Norm. €25.20(€0.84 / pc)

Abena Slip L1 Premium 26 tape diapers
€23.28
-20%
Norm. €29.10(€0.90 / pc)

Abena Slip M0 Premium 27 pcs tape diaper
€19.92
-20%
Norm. €24.90(€0.74 / pc)


Abena Slip M4 Premium 21 pcs Taped Diaper
€19.84
-20%
Norm. €24.80(€0.94 / pc)

Showing 1 - 60 of 94