Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 41 of 41

Showing 1 - 41 of 41

Sort By:

Sort By:

Drops Brushed Alpaca Silk 25 g yarn
€1.58
-30%
Norm. €2.26
Drops Lima 50 g yarn
€1.81 - €1.88
-30%
(€36.20 / kg)

Drops Air 50g yarn
€3.98
-30%
Norm. €5.69

Drops Nepal 50 g yarn
€1.81 - €1.88
-30%
(€36.20 / kg)

Drops Melody 50 g yarn
€2.58
-30%
Norm. €3.69(€51.60 / kg)

Drops Nord Uni Colour 50 g yarn
€1.88
-30%
Norm. €2.69(€37.60 / kg)

Drops Alpaca 50 g yarn
€2.58 - €2.65
-30%

Drops Nord Mix 50 g yarn
€1.95
-30%
Norm. €2.79(€39.00 / kg)

Drops Flora 50 g yarn
€1.81
-30%
Norm. €2.59(€36.20 / kg)

Drops Boucle Alpaca 50g yarn
€2.58
-30%
Norm. €3.69(€51.60 / kg)

Drops Soft Tweed 50g yarn
€3.35
-30%
Norm. €4.79(€67.00 / kg)

Drops Puna 50 g lanka
€2.44
-30%
Norm. €3.49(€48.80 / kg)

Drops Sky 50g yarn
€3.68
-30%
Norm. €5.25

Drops Andes 100 g yarn
€3.49 - €3.61
-30%
(€34.90 / kg)

Drops Merino Extra Fine 50 g yarn
€3.40
(€68.00 / kg)


Drops Baby Merino 50 g yarn
€3.79
(€75.80 / kg)



Drops Snow 50 g yarn
€2.19
(€43.80 / kg)

Drops Safran 50 g cotton yarn
€1.69
(€33.80 / kg)



Drops Paris 50 g yarn
€1.25
(€25.00 / kg)

Drops Fabel Print 50 g yarn
€2.79
(€55.80 / kg)


Drops Snow Mix 50 g yarn
€2.59
(€51.80 / kg)

Drops Karisma SW 50 g yarn
€2.39
(€47.80 / kg)


Drops Alaska 50g yarn
€2.49
(€49.80 / kg)

Drops Muskat 50 g yarn
€1.95
(€39.00 / kg)

Drops Glitter 10g yarn
€2.00
(€200.00 / kg)

Drops Belle 50 g yarn
€1.75
(€35.00 / kg)


Drops Cotton Light 50 g yarn
€1.39
(€27.80 / kg)


Drops Fabel Long Print 50 g yarn
€2.99
(€59.80 / kg)

Drops Bomull-Lin 50 g yarn
€2.29
(€45.80 / kg)


Drops Polaris 100g yarn
€4.39 - €5.00
(€43.90 / kg)

Showing 1 - 41 of 41

With over 40 years in knitting and crochet design, DROPS Design offers one of the most extensive collections of free patterns on the internet - translated to 17 languages. As of today we count 324 catalogues and 12239 patterns translated into English.

We work hard to bring you the best knitting and crochet have to offer, inspiration and advice as well as great quality yarns at incredible prices! Happy crafting!