Suggested products
Suggested products

Showing 61 - 115 of 115

Showing 61 - 115 of 115

Sort By:

Sort By:

Foodin Luomu 250g sun-dried dates
€2.99
(€11.96 / kg)

Finnut Dried fruit mix 250g
€2.99
(€11.96 / kg)


True Dates Sweet Peach dates 100g
€2.19
(€21.90 / kg)

True Dates Cinnamon roll dates 100g
€2.39
(€23.90 / kg)

Urtekram Organic mango 90g
€2.99
(€33.22 / kg)


Finnut 250 g Dried Papaya
€3.67
(€14.68 / kg)

800 g of figs from Salli
€17.90
(€22.38 / kg)

Rois Chocolate Coated 100g Cranberry
€3.95
(€39.50 / kg)

Sunshine Delights Dried Peach 100g
€2.39
(€23.90 / kg)

Foodin 35g Liquorice Date Bar
€1.14
(€32.57 / kg)

Foodin Luomu 200g crystallized ginger
€3.39
(€16.95 / kg)

Finnut 200 g Dried Mango
€4.99
(€24.95 / kg)


Foodin Organic 300g Mulberry Berry
€8.75
(€29.17 / kg)

Foodin Sultana Luomu 300g Raisin
€4.29
(€14.30 / kg)

200 g of apricots from Salli
€3.79
(€18.95 / kg)


True Dates Sour Watermelon dates 100g
€2.19
(€21.90 / kg)

Aduki Organic Dried pitted plum 200g
€6.39
(€31.95 / kg)

Foodin 70g raakasuklaabanaani
€2.99
(€42.71 / kg)

True Dates Salty licorice dates 100g
€2.19
(€21.90 / kg)

Urtekram Organic bananachips 100g
€1.99
(€19.90 / kg)

Salliselta Fruity bites 100 g
€2.59
(€25.90 / kg)


Foodin Chocolate Liquorice Tea 130g
€2.69
(€20.69 / kg)


Finnut 250 g Dried Pineapple
€3.47
(€13.88 / kg)

Moomin 12x14g fruit mix
€2.89
(€170.00 / kg)


S-Märke Dave&Jon's 50 g tart date
€1.79
(€35.80 / kg)

800 g of apricots from Salli
€24.50
(€30.63 / kg)

True Persikan makuinen 100g taateli
€2.19
(€21.90 / kg)

Urktekram Organic pineapple 70g
€3.29
(€47.00 / kg)



Dave&Jon`s Date Peacemarks 50g
€1.79
(€35.80 / kg)



Urtekram Organic apricots 120g
€5.09
(€42.42 / kg)


Good Habit Strawberry cubes 70g
€1.99
(€28.43 / kg)



Fruitfunk Apple 10-pack bag
€5.99
(€59.90 / kg)


Sun-Maid 500g California raisins
€5.29
(€10.58 / kg)

Foodin Organic 80g mango
€3.39
(€42.38 / kg)





Foodin Organic 170g Gingerbread Dates
€2.59
(€15.24 / kg)

Showing 61 - 115 of 115