Suggested products
Suggested products

Dried Berries & Fruits

Showing 1 - 60 of 117

Showing 1 - 60 of 117

Sort By:

Sort By:

Sunshine Delights 100g Dried Mango
€2.39
(€23.90 / kg)
1 kg stoneless dates from Salli
€6.49
(€6.49 / kg)

Foodin Luomu 150 g Goji Berry
€6.89
(€45.93 / kg)

Foodin Luomu 200g crystallized ginger
€3.39
(€16.95 / kg)

Sunshine Delights Dried melon 100g
€2.39
(€23.90 / kg)

Foodin 170g licorice date
€2.69
(€15.82 / kg)

Salliselta Mango dried 250g
€5.29
(€13.23 / kg)

Yano luomu 500g gojimarja
€17.99
(€35.98 / kg)


Yano Organic 500g apricot
€14.99
(€29.98 / kg)

800 g of raisins from Salli
€6.39
(€7.99 / kg)

Food's Pohjola berries 120 g berry mix
€16.95
(€141.25 / kg)

SunSweet 200g stoneless plum
€2.89
(€14.45 / kg)

300 g of cranberry from Salli
€4.27
(€14.23 / kg)


Coesam 400g Organic Rose hip powder
€23.95
(€59.88 / kg)






Yano organic 1 kg fig
€22.90
(€22.90 / kg)

Finnut 350 g Banana Chips
€3.99
(€11.40 / kg)

Aduki 500g Organic Mulberries
€14.99
(€29.98 / kg)

Good habit Passionfruit cubes 70g
€1.99
(€28.43 / kg)

250 g of banana chips from Salli
€3.19
(€12.76 / kg)

Aduki 1kg Organic Dark raisins
€13.95
(€13.95 / kg)


Dave & Jon's 100g dried passion fruit
€2.29
(€22.90 / kg)


True Dates Cookie Dough dates 100g
€2.19
(€21.90 / kg)

True Dates Caramel Popcorn dates 100g
€2.19
(€21.90 / kg)

Good habit Rasberry cubes 70g
€1.99
(€28.43 / kg)


200 g raisins from Salli
€1.89
(€9.45 / kg)



Yano Organic 500g plum
€13.95
(€27.90 / kg)





Foodin Organic 300g Mulberry Berry
€8.75
(€29.17 / kg)

200 g of apricots from Salli
€3.79
(€18.95 / kg)

Dave & Jon's 100g dried mango
€2.29
(€22.90 / kg)


Sunshine Delights Dried Peach 100g
€2.39
(€23.90 / kg)

300 g berry mix from Salli
€5.99
(€19.97 / kg)

Foodin 35g Liquorice Date Bar
€1.14
(€32.57 / kg)

Finnut 200 g Dried Mango
€4.99
(€24.95 / kg)

250 g of figs from Salli
€3.79
(€15.16 / kg)

Foodin Sultana Luomu 300g Raisin
€4.29
(€14.30 / kg)


True Dates Sour Watermelon dates 100g
€2.19
(€21.90 / kg)

Dr. Oetker 100g candied orange peel
€1.89
(€18.90 / kg)

Aduki Organic Dried pitted plum 200g
€6.39
(€31.95 / kg)




Rois Chocolate Covered 100g raspberry
€3.99
(€39.90 / kg)

Showing 1 - 60 of 117