Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 60 of 80

Showing 1 - 60 of 80

Sort By:

Sort By:

Yankki Peppermint 100 g chewing gum
€1.99
-33%
Norm. €2.99(€19.90 / kg)
Yankki Spearmint 100 g chewing gum
€1.99
-33%
Norm. €2.99(€19.90 / kg)

Extra Bubblemint chewing gum 29 g
€1.40
(€48.28 / kg)



Extra Pro Strong Mint chewing gum 29g
€0.63
-50%
Norm. €1.25(€21.72 / kg)


Jenkki Mint Mix 100 g chewing gum
€2.99
(€29.90 / kg)


Extra Strawberry 60pcs chewinggum
€3.20
(€38.10 / kg)

Extra Strawberry 14g chewinggum
€0.79
(€56.43 / kg)




Extra Superberries 14g
€0.79
(€56.43 / kg)




Tubble Tutti Frutti 35 g purukumi
€1.29
(€36.86 / kg)





Extra White RaspPom 60pcs
€3.20
(€38.10 / kg)

Extra Watermelon chewing gum 29g
€1.25
(€43.10 / kg)

Hubba Bubba Original 35 g garlic
€0.95
(€27.14 / kg)

Extra Spearmint 60pcs chewinggum
€3.20
(€38.10 / kg)



Jenkki Pro Freshmint 90 g chewing gum
€2.99
(€33.22 / kg)

Eace Gum + Immunity Boost gum 20g
€2.99
(€149.50 / kg)

Fini Watermelon 85 g turmeric
€1.69
(€19.88 / kg)



Extra Strawberry 29 g chewinggum
€1.40
(€48.28 / kg)


Eace Gum + Vitamin boost gum 20g
€2.99
(€149.50 / kg)

Extra Watermelon 14g
€0.79
(€56.43 / kg)




Toxic Waste Goop Gum 43g Chewing Gum
€2.49
(€56.59 / kg)



Cool 18 g purkarulla
€0.99
(€55.00 / kg)

Funny Candy Rolligum 15 g chewing gum
€0.89
(€59.33 / kg)

Becky's Gumball machine 35 g
€1.70
(€48.57 / kg)



Spy x Family Chewing gum 20 g
€1.39
(€69.50 / kg)

Extra White Spearmint chewing gum 14g
€0.79
(€56.43 / kg)

Jenkki Fruit Mix 100 g chewing gum
€2.99
(€29.90 / kg)


Airwaves Cool Cassis 29 g Chewing Gum
€1.35
(€46.55 / kg)

Extra Superberries chewing gum 29 g
€1.25
(€43.10 / kg)

Jenkki Salmiac 100 g chewing gum
€2.99
(€29.90 / kg)


Extra White Strawberry 29 g purukumi
€1.39
(€47.93 / kg)


Showing 1 - 60 of 80

Chewing gums – fresh breath and delicious flavours

Chewing gum is an easy way to keep your mouth fresh while enjoying delicious taste sensations. In Kärkkäinen's online store you will find a wide selection of different chewing gums, often with sweeteners and different flavors. Check out our selection and find your favourite!

Fresh breath for every occasion

Chewing gum is a great solution when you want to keep your breath fresh, for example, after an important meeting or workout. Our selection includes a wide variety of chewing gums that help neutralize unpleasant odors in the mouth. For example, you can choose chewing gum with mint or eucalyptus flavor, which will give a long-lasting freshness.

Delicious taste sensations for every taste

Chewing gums are also a delicious way to enjoy different flavors. In our selection you will find sweet, fruity and berry flavors as well as traditional mint and menthol chewing gums. You can choose your own favorite flavor or try new flavors.

Chewing gum for travel and everyday life

Chewing gum is handy to take with you, for example, on a business trip or flight, as it takes up little space and helps keep your breath fresh during the trip. Chewing gum is also well suited to brighten up everyday life, for example, when studying or at work during breaks.

Check out the wide selection of chewing gum in Kärkkäinen's online store and find your own favourites! Get your chewing gums now cheaply from us and take care of your fresh breath in any situation.