Suggested products
Suggested products

Candy Bars

Showing 1 - 60 of 60

Showing 1 - 60 of 60

Sort By:

Sort By:


Sahlman Licorice 50 g fresh toffee
€0.99
(€19.80 / kg)

Haribo Maoam 22 g toffeepala
€0.29
(€13.18 / kg)

Fazer Dumle candy stick 20 g
€0.35
(€17.50 / kg)

Malaco BisBis 14 g licorice bar
€0.34
(€24.29 / kg)

Kouvola's 80 g milk heart
€2.15
(€26.88 / kg)

Malaco Sukulaku 14 g licorice bar
€0.34
(€24.29 / kg)


Mentos Rainbow 37.5 g pastillit
€0.79
(€20.79 / kg)





Kippari Piippu 17 g licorice
€0.65
(€38.24 / kg)


Sahlman Salmiakki 50 g fresh toffee
€0.99
(€19.80 / kg)

Kick 19 g liquorice toffee
€0.69
(€36.32 / kg)

Malaco PusPus 14 g lakritsipatukka
€0.34
(€24.29 / kg)


Mentos Mint 38 g pastilles
€0.79
(€20.79 / kg)

Walkers Banana Toffee 50 g bar
€1.10
(€22.00 / kg)





Panda Pepe choco liquorice bar 28g
€0.50
(€17.86 / kg)

Walkers Creamy Toffee 50 g bar
€1.10
(€22.00 / kg)

Mentos Fruit 38 g fruit pastilles
€0.79
(€20.79 / kg)

Mentos Licorice-Mint 38 g pastilles
€0.79
(€20.79 / kg)


Walkers Liquorice Toffee 50 g bar
€1.10
(€22.00 / kg)

Cheap 60 g strait mat
€1.10
(€18.33 / kg)

Sahlman Kerma 50 g fresh toffee
€0.99
(€19.80 / kg)



Fini Gourmet 32 g lemon juice
€0.55
(€17.19 / kg)

Panda Pepe original liquorice bar 32g
€0.47
(€14.69 / kg)

Panda Paksu Pepe XXL original 80g
€1.10
(€13.75 / kg)

Dr Sour Watermelon 50 g bar
€0.99
(€19.80 / kg)


Airheads Raspberry 15 g
€0.99
(€66.00 / kg)



Haribo Mega-Roulette 45 g candy bar
€0.75
(€16.67 / kg)



Malaco MintMint licorice bar 14g
€0.34
(€24.29 / kg)


Mentos Fanta Orange 37.5 g pastille
€0.85
(€22.37 / kg)


Mentos Fresh Cola 37.5 g pastillit
€0.79
(€20.79 / kg)





LEAF SUKULAKU 700 G BOX
€5.99
(€8.56 / kg)


Cheap 60 g licorice mat
€1.10
(€18.33 / kg)

Nick's Peanut Butter Cups 30g
€2.29
(€76.33 / kg)

Showing 1 - 60 of 60