Suggested products
Suggested products

Bath Foams, Bath Salts & Bath Bombs

Showing 1 - 60 of 73

Showing 1 - 60 of 73

Sort By:

Sort By:




Macadeia Guava 200 g Bath Salt
€7.65
(€38.25 / kg)










Kaurila Sauna 500 g Rose salt
€10.99
(€21.98 / kg)








Foodin 800 g Epsom Salt
€8.90
(€11.13 / kg)

Pusheen Strawberry Shower Foam 300ml
€5.29
(€17.63 / l)


Ben & Anna Bath Salt Lavender 300 g
€4.95
-50%
Norm. €9.90(€16.50 / kg)


Barbie Pineapple 165 g Bath Bomb
€3.55
(€21.52 / kg)



Vanilla Ice Cream 150 g Bath Bomb
€4.39
(€29.27 / kg)


Kaurila Sauna 500 g Dead Sea salt
€10.99
(€21.98 / kg)






Disney Princesses 300 ml bath foam
€4.99
(€16.63 / l)



Emendo 260 g Himalayan foot bath salt
€7.29
(€28.04 / kg)






Pusheen Mango 165 g bath bomb
€3.99
(€24.18 / kg)


Frozen 250 ml bath foam
€3.69
(€14.76 / l)



Pusheen Smooth&Soft Bath Bombs 3x50g
€6.99
(€46.60 / kg)





Bath confetti 100 g
€5.35
(€53.50 / kg)


Showing 1 - 60 of 73