Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Suklaamunat

Tuotteet 1 - 40 / 40

Tuotteet 1 - 40 / 40

Järjestä:

Järjestä:

Kinder 160 g suklaajoulupukki
7,70 €
(48,13 / kg)





Hello Kitty 45 g yllätyssuklaamuna
2,29 €
(50,89 / kg)

Kinder & Love 37 g suklaasydän
1,99 €
(53,78 / kg)


Ruohomunia 275g suklaamunat
2,95 €
(10,73 / kg)

Kinder Pinkki 20 g yllätysmuna
1,09 €
(54,50 / kg)

Halva 158 g Noidan Pääsiäispussi
4,49 €
(28,42 / kg)

Kinder Maxi Surprise 220 g yllätysmuna
13,95 €
(63,41 / kg)




Smarties 185 g Pääsiäissuklaamuna
5,69 €
(30,76 / kg)


Bluey 20 g suklaayllätysmuna
1,45 €
(72,50 / kg)

Kinder 53 g yllätyssuklaasydän
2,99 €
(56,42 / kg)


KitKat 180 g Pääsiäissuklaamuna
5,69 €
(31,61 / kg)

Kinder 20 g Jouluyllätys-suklaamuna
1,19 €
(59,50 / kg)





Kinder 55 g suklaajoulupukki
2,50 €
(45,45 / kg)



Halva 200 g Noidan Pääsiäismuna
6,99 €
(34,95 / kg)


Panda 20 g suklaamuna
1,49 €
(74,50 / kg)




Hello Kitty 60 g suklaayllätysmuna
2,55 €
(42,50 / kg)



Tuotteet 1 - 40 / 40

Yllätä herkuttelijat suklaamunilla

Suklaamunat ovat ihana tapa ilahduttaa ystäviä ja perhettä. Nämä pienet, mutta makeat herkut sopivat täydellisesti pääsiäiskoristeiksi tai lahjaksi läheisille. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman erilaisia suklaamunia, joissa voi olla täytettä tai yllätys sisällä.

Täytetyt suklaamunat

Täytetyt suklaamunat ovat suussasulavia herkkuja, jotka sopivat niin aikuisten kuin lastenkin makuun. Valikoimastamme löytyy erilaisia makuvaihtoehtoja, kuten maitosuklaata, tummaa suklaata sekä valkosuklaata. Täytteitä on myös useita eri vaihtoehtoja, kuten kinuskia, hasselpähkinää ja minttua. Suklaamunaan kätketty yllätys tekee siitä vieläkin hauskemman nautinnon.

Suklaamunien koristelu

Suklaamunien koristelu on hauska tapa viettää aikaa perheen kanssa ja luoda persoonallisia pääsiäiskoristeita. Meiltä löydät myös tarvikkeet suklaamunien koristeluun, kuten sokerikuorrutteita ja strösseleitä. Koristellut suklaamunat ovat myös loistava idea juhlapöydän kattaukseen tai lahjaksi ystäville.

Lahjapakkaukset

Jos haluat antaa lahjaksi jotain erityistä, meiltä löytyy myös valmiita suklaamuna-lahjapakkauksia. Lahjapakkaus sisältää useita erilaisia suklaamuneja kauniissa paketissa. Suklaamuna-lahjapaketti on loistava tapa ilahduttaa ystävää tai perheenjäsentä.

Tee pääsiäsjuhlasta entistä makeampi tilaamalla Kärkkäisen verkkokaupan laajasta valikoimasta herkulliset suklaamunat. Tutustu valikoimaan jo tänään ja anna makeiden makujen viedä sinut mennessään!