Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Luonnonmukaiset saippuat ja suihkugeelit

Tuotteet 1 - 60 / 70

Tuotteet 1 - 60 / 70

Järjestä:

Järjestä:

Urtekram Aloe vera 500 ml suihkugeeli
4,90 €
-11%
Norm. 5,50 €(9,80 / l)
Pure=Beauty Nourishing Shower & Bath Oil 200 ml suihkuöljy
23,12 €
-20%
Norm. 28,90 €(115,60 / l)











Foodin 800 g Epsom-suola
8,90 €
(11,13 / kg)











Taika ECO 200 ml suihkugeeli
5,10 €
(25,50 / l)


























Kaurilan Sauna 120 g savisuolasaippua
11,99 €
(99,92 / kg)







Kaurilan Sauna 120 g ruususuolasaippua
11,99 €
(99,92 / kg)



Tuotteet 1 - 60 / 70

Luonnonmukaiset saippuat löydät laajasta valikoimastamme. Nopea ja edullinen toimitus!

Valikoimassamme mm. teepuusaippuaa, mineraalisaippuaa, kookossaippuaa, oliiviöljysaippuaa, suolasaippuaa, mäntytervasaippuaa ja muita luomusaippuoita.