Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 37 / 37

Tuotteet 1 - 37 / 37

Järjestä:

Järjestä:

RK Joka Sää 750 ml yleisvaahto
6,49 €
(8,65 / l)

WOODCARE.GUIDE 2in1 2,5l homepesu
6,49 €
(2,60 / l)







WOODCARE.GUIDE 4l terassipesu
7,99 €
(2,00 / l)


RK Quick Cement pikasementti
8,99 € - 19,99 €

























Tuotteet 1 - 37 / 37

YRITYKSESTÄ

Kehitämme, myymme ja markkinoimme Suomessa ja kansainvälisesti rakennus-, remontointi- ja kodinhoitotuotteita.

Omat tuotemerkkimme ovatRK,WOODCARE.GUIDE,QuickloaderjaTimpuri.Näiden lisäksi edustamme useita kansainvälisesti tunnettuja alan brändejä kutenTytan,Bison,MellerudjaSioo:x.

Kaikki tuotteemme on valittu huolellisesti vastaamaan loppukäyttäjien toiveitaja odotuksia sekä ovat teknisesti korkeinta tasoa omissa tuotekategorioissaan. Tuoteryhmämme täydentävät toisiaan ja palvelemmekin näin asiakkaitamme laaja-alaisesti eri tarpeista riippuen.