Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 35 / 35

Tuotteet 1 - 35 / 35

Järjestä:

Järjestä:











Lilien Olive Oil 350 ml hoitoaine
2,35 €
(6,71 / l)

Lilien Shea Butter 350 ml shampoo
2,35 €
(6,71 / l)

Lilien Olive Oil 350 ml shampoo
2,35 €
(6,71 / l)









Lilien 750 ml suihkusaippua
3,30 €
(4,40 / l)



Lilien Olive Oil 1 l shampoo
5,05 €
(5,05 / l)





Lilien Shea Butter 1 l shampoo
5,05 €
(5,05 / l)

Lilien Coconut Milk 1 l shampoo
5,05 €
(5,05 / l)



Tuotteet 1 - 35 / 35

Lilien henkilöhygieniatuotesarjan tuotteet ovat hienolaatuisia. Tuotteet ovat hinta-laatusuhteeltaan edullisia ja niitä on kehitetty arkikosmetiikan tarpeisiin. Tuotteita on shampoista saippuoihin, vartalovoiteista käsivoiteisiin.