Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 4 / 4

Tuotteet 1 - 4 / 4

Järjestä:

Järjestä:

Kymppi 500 g kuivaherne
1,39 €
(2,78 / kg)
Kymppi 400g hernerouhe
2,49 €
(6,23 / kg)

Kymppi 435g kasvishernekeitto
1,78 €
(4,09 / kg)

Kymppi 435g palviliha hernekeitto
2,29 €
(5,26 / kg)

Tuotteet 1 - 4 / 4