Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 34 / 34

Tuotteet 1 - 34 / 34

Järjestä:

Järjestä:

Knorr Spaghetteria 154 g Carbonara
1,89 €
(12,60 / kg)





Knorr Snack Pot 63G carbonara
1,79 €
(28,41 / kg)

Knorr 20x10 g lihaliemikuutio
2,25 €
(11,25 / kg)


Knorr 10x10 g kanaliemikuutio
1,29 €
(12,90 / kg)


Knorr 10x10 g kasvisliemikuutio
1,29 €
(12,90 / kg)


Knorr 20x10 g kanaliemikuutio
2,25 €
(11,25 / kg)

Knorr Spaghetteria 163 g Mozzarella
1,88 €
(11,75 / kg)


Knorr 20x10 g kasvisliemikuutio
2,25 €
(11,25 / kg)





Knorr Bolognese 38 g ateria-aines
1,99 €
(52,37 / kg)

Knorr Spaghetteria 160 g Spinach
1,88 €
(11,75 / kg)

Knorr Aromat 90 g maustesuola
1,69 €
(18,78 / kg)

Knorr 10x10 g kalaliemikuutio
1,48 €
(14,80 / kg)


Knorr Sieni 6x10g liemikuutio
1,38 €
(23,00 / kg)


Knorr 10x10 g lihaliemikuutio
1,45 €
(14,50 / kg)





Tuotteet 1 - 34 / 34

Knorr on haluaa tehdä monipuolisesta syömisestä helppoa ja herkullista. Tiesitkö, että 75% kuluttamastamme ruoasta tulee vain 12 kasvista ja 5 eläinlajista. Yksipuolinen ruokavalio on ongelmallinen sekä maapallon että yksilön kannalta. Knorr haluaakin kannustaa monimuotoiseen, kasvipohjaiseen ruokavalioon, joka tukee luonnon monimuotoisuuden säilymistä. Kasvatamme tuotteissamme käytettäviä raaka-aineita vastuullisesti, mutta jotta monipuolinen, kasvipohjainen syöminen olisi helpompaa, haluamme myös inspiroida tuotteillamme miten jokapäiväisessä elämässä voi tehdä pieniä muutoksia, joilla on suuri vaikutus. Kärkkäiseltä löydät Knorr-tuotteet aina edullisesti.