Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Karkkijoulukalenterit

Tuotteet 1 - 37 / 37

Tuotteet 1 - 37 / 37

Järjestä:

Järjestä:

Fazer Patukat & Karkit 415 g kalenteri
19,90 €
-20%
Norm. 24,99 €(47,95 / kg)



Fazer Dumle 225 g joulukalenteri
10,25 €
(45,56 / kg)

Kinder Bueno 181 g joulukalenteri
12,95 €
(71,55 / kg)


Baci 245 g joulukalenteri
21,10 €
(86,12 / kg)

Halva 200 g salmiakkikalenteri
19,70 €
(98,50 / kg)

Ryhmä Hau 65 g joulukalenteri
4,50 €
(69,23 / kg)



Dolci Pokemon 65 g suklaakalenteri
4,50 €
(69,23 / kg)

Ferrero Collection 259 g joulukalenteri
23,90 €
(92,28 / kg)

Kinder Mini Mix 151 g joulukalenteri
9,95 €
(65,89 / kg)

Kinder Maxi Mix 351 g joulukalenteri
18,80 €
(53,56 / kg)

Kinder Talo 234 g joulukalenteri
16,50 €
(70,51 / kg)






Smarties 193,9 g suklaajoulukalenteri
11,20 €
(57,73 / kg)


Baileys 244 g joulukalenteri
22,80 €
(93,44 / kg)

Ritter Sport 208 g joulukalenteri
16,70 €
(80,29 / kg)




Dolci Minions 65 g suklaakalenteri
4,50 €
(69,23 / kg)

CandyKing 570 g irtokarkkikalenteri
19,90 €
(34,91 / kg)






Tuotteet 1 - 37 / 37

Maukkaat yllätykset joulun odotukseen - Karkkijoulukalenterit

Joulu on ihanaa aikaa, jolloin voimme hemmotella itseämme ja rakkaitamme. Joulukalentereiden avulla voimme luoda lisää iloa ja jännitystä joulun odotukseen. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman karkkijoulukalentereita, jotka sisältävät herkullisia yllätyksiä jokaiselle päivälle ennen joulua.

Makeat yllätykset jokaiseen makuun

Karkkijoulukalenterit ovat täynnä erilaisia makeisia ja herkkuja, jotka sopivat niin lapsille kuin aikuisillekin. Valikoimastamme löytyy perinteisiä suklaakalentereita, joissa on herkullisia suklaapaloja eri makuvaihtoehdoilla. Jos haluat hieman vaihtelua, tarjoamme myös muita makeisvaihtoehtoja, kuten hedelmämakeisia, lakritsia tai vaahtokarkkeja.

Jännittävä tapa laskea päiviä jouluun

Karkkijoulukalenterit ovat loistava tapa laskea päiviä jouluun ja samalla nauttia pienistä makeista yllätyksistä matkan varrella. Kalentereiden avulla voit luoda hauskoja perinteitä perheesi kanssa ja jakaa iloa läheistesi kanssa. Voit myös antaa kalenterin lahjaksi ystävillesi tai työtovereillesi.

Tutustu valikoimaamme

Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman karkkijoulukalentereita eri hintaluokissa ja eri makuvaihtoehdoilla. Tutustu valikoimaamme ja tilaa oma suosikkisi jo tänään! Anna itsellesi tai läheisellesi mahdollisuus nauttia maukkaista yllätyksistä ennen joulua.

Tee joulusta entistäkin ihanampi Kärkkäisen karkki- ja makeisosaston avulla! Tilaa nyt omat karkkijoulukalenterisi helposti verkkokaupastamme – saat ne nopeasti kotiovellesi toimitettuna.