JAKKE
Kotimaiset Jakke -koirien lisäravinteet valmistetaan Suomessa ja on tehty ensiluokkaisista raaka-aineista. Jakke-lisäravinteissa (etenkin nivelhoitotuotteissa) käytetään valtaosaltaan elintarvikelaatuisia raaka-aineita, jotka tulevat Suomen ja Euroopan suurilta ja hyvämaineisilta raaka-aineiden toimittajilta. Olemme panostaneet elintarvikelaatuun, koska se on turvallista jokapäiväiseen ja jatkuvaan käyttöön. Jakke-lisäravinteissa on pyritty mahdollisimman luonnonmukaisuuteen ja ne ovatkin koirasi hyvinvoinnin kannalta tärkeitä. Jakke-lisäravinteissa on markkinoiden parhaat pitoisuudet – nivelhoitotuotteissa ei ole mitään täyteaineita, ainoastaan vaikuttavia ja ovat näin todella tehokkaita!
Kotimaiset Jakke -koirien lisäravinteet valmistetaan Suomessa ja on tehty ensiluokkaisista raaka-aineista. Jakke-lisäravinteissa (etenkin nivelhoitotuotteissa) käytetään valtaosaltaan elintarvikelaatuisia raaka-aineita, jotka tulevat Suomen ja Euroopan suurilta ja hyvämaineisilta raaka-aineiden toimittajilta. Olemme panostaneet elintarvikelaatuun, koska se on turvallista jokapäiväiseen ja jatkuvaan käyttöön. Jakke-lisäravinteissa on pyritty mahdollisimman luonnonmukaisuuteen ja ne ovatkin koirasi hyvinvoinnin kannalta tärkeitä. Jakke-lisäravinteissa on markkinoiden parhaat pitoisuudet – nivelhoitotuotteissa ei ole mitään täyteaineita, ainoastaan vaikuttavia ja ovat näin todella tehokkaita!
Tuotteet: ( 1 - 13 / 13 )
Järjestä:
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 47,00
    (156,67 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna:
    47,00
    -
    79,90
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 64,00
    (213,33 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna:
    37,00
    -
    65,00
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 37,00
    (246,67 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna:
    22,00
    -
    39,00
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna:
    21,00
    -
    29,90
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 20,90
    (69,67 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna:
    19,00
    -
    29,00
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna:
    19,00
    -
    29,00
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna:
    19,00
    -
    29,00
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 8,50
    (42,50 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna:
    12,90
    -
    16,90
    Näytä vertailu

JAKKE