Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Ilves Maalit

Ilves-maalit -tuoteperheestä löydät kaiken, mitä maalaustöissä tarvitset. Kattavaan valikoimaan kuuluu sisä- ja ulkomaalit, kalustemaalit, lakat, puuöljyt ja pohjusteet. Tuotteet ovat helppokäyttöisiä ja niillä saa aikaan laadukkaan lopputuloksen, vaikka ei olisikaan ammattilainen. Ilves-tuotteet valmistetaan Suomessa, Lohjalla ja Lahdessa.

Tuotteet 1 - 35 / 35

Tuotteet 1 - 35 / 35

Järjestä:

Järjestä:

Ilves musta RR33 puolihimmeä talomaali
8,50 € - 32,45 €
-50%
(0,94 / l)
Ilves musta vesiohenteinen puuöljy
3,50 € - 19,95 €
-50%
(0,39 / l)

Ilves tummanharmaa RR23 peltikattomaali
10,95 €
-50%
Norm. 21,90 €(12,17 / l)

Ilves ruskea vesiohenteinen puuöljy
3,50 € - 19,95 €
-50%
(0,39 / l)

Ilves kirkas vesiohenteinen puuöljy
3,50 € - 19,95 €
-50%
(1,30 / l)

Ilves 5l sokkelimaali
44,50 €
-50%
Norm. 89,00 €(8,90 / l)

Ilves musta RR33 peltikattomaali
10,95 €
-50%
Norm. 21,90 €(12,17 / l)

Ilves himmeä maalarinvalkoinen seinämaali
9,99 € - 39,90 €
(1,11 / l)

Ilves a-pohja valkoinen puolihimmeä talomaali
7,45 € - 12,45 €
-50%
(8,28 / l)

Ilves harmaa vesiohenteinen puuöljy
3,50 € - 6,95 €
-50%
(3,89 / l)

Ilves A-pohja valkoinen kivitalomaali
11,45 € - 58,00 €
-50%
(12,72 / l)

Ilves A-pohja valkoinen aitamaali
14,95 €
-50%
Norm. 29,90 €(5,54 / l)

Ilves vaaleankeltainen talomaali
8,45 € - 14,95 €
-50%
(9,39 / l)

Ilves punainen puolihimmeä talomaali
8,50 €
-50%
Norm. 16,99 €(9,44 / l)

Ilves 2,7l sokkelimaali
25,00 €
-50%
Norm. 49,99 €(9,26 / l)

Ilves 2,7l saunavaha
29,90 €
(11,07 / l)

Ilves kirkas saunasuoja
9,99 € - 19,90 €
(3,70 / l)

Ilves 0,7L V40 kalustemaali
18,99 €
(27,13 / l)

Ilves kiiltävä kalustelakka
15,99 € - 22,90 €

Ilves 0,7L kaakelimaali
24,90 €
(35,57 / l)

Ilves himmeä A-pohja valkoinen seinämaali
9,90 € - 50,90 €
(3,67 / l)

Ilves 4L peltipesu
32,90 €
(8,23 / l)

Ilves kuultovalkoinen 2,7l valkolakka
34,90 €
(12,93 / l)

Ilves 1L julkisivu- ja homepesu
11,90 €
(11,90 / l)



Ilves 0,9l saunavaha
12,99 €
(14,43 / l)

Ilves a-pohja valkoinen takkamaali
24,90 € - 49,90 €
(9,22 / l)

Ilves puolihimmeä kalustelakka
15,99 € - 22,90 €






Ilves vaaleanharmaa 2K lattiaepoksi
94,90 €
(23,73 / kg)

Tuotteet 1 - 35 / 35