Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 66

Tuotteet 1 - 60 / 66

Järjestä:

Järjestä:

Yrttipaja Ihana Imetys 25g yrttitee
4,95 €
(198,00 / kg)



Nordqvist Viisasten tee 80 g tee
3,79 €
(47,38 / kg)

Yrttipaja 15g hampunlehti
6,50 €
(433,33 / kg)


Forsman Valkoinen Helmi 60 g tee
5,99 €
(99,83 / kg)

Urtekram luomu Matcha 50g tee
9,59 €
(191,80 / kg)

Nordqvist China Green 100 g tee
4,39 €
(43,90 / kg)

Forsman Tibet 60 g tee
3,99 €
(66,50 / kg)


Moya Matcha Daily Luomu 100g matcha-tee
22,95 €
(229,50 / kg)

Forsman Rauhoittava hetki 60 g tee
4,99 €
(83,17 / kg)

Nordqvist Nippon Green 100 g tee
3,99 €
(39,90 / kg)

Forsman Kastepisara 60 g vihreä tee
2,95 €
(49,17 / kg)


Forsman Chai Latte 60 g musta tee
2,59 €
(43,17 / kg)

Forsman Jasmiini 60 g vihreä tee
2,75 €
(45,83 / kg)

Forsman Rooibos Naturel 60 g tee
2,95 €
(49,17 / kg)

Ever-green 150 g vihreä tee
7,99 €
(53,27 / kg)

Forsman Paratiisi Sen Cha 60 g tee
2,59 €
(43,17 / kg)

Forsman Mustikka Superior 60 g tee
3,99 €
(66,50 / kg)

Nordqvist 80 g Uni-Jukka tee
5,25 €
(65,63 / kg)


Yrttipaja Kevyt olo 20g yrttitee
5,90 €
(295,00 / kg)

Yrttipaja 25g mäkikuisma
5,49 €
(219,60 / kg)


Forsman Mustikka 60 g pakuritee
3,99 €
(66,50 / kg)






Yrttipaja 20 g kultapiisku
6,50 €
(325,00 / kg)



Forsman Pu-Erh Oolong 60 g tee
3,99 €
(66,50 / kg)



Twinings tee 200g Earl Grey
6,49 €
(32,45 / kg)

Nordqvist Muumi Olet ihana 80 g tee
4,19 €
(52,38 / kg)


Moya Matcha Daily Luomu 30g matcha-tee
12,95 €
(431,67 / kg)

Moya Traditional Luomu 30g Matcha-tee
19,95 €
(665,00 / kg)

Forsman Revontuli 60 g musta tee
2,99 €
(49,83 / kg)



Twinings tee 200g lady grey
7,90 €
(39,50 / kg)

Nordqvist Karibian Aurinko 80 g tee
3,69 €
(46,13 / kg)



Nordqvist Tsemppiä 80 g tee
4,19 €
(52,38 / kg)



Yrttipaja Hyvää yötä 20g yrttitee
5,29 €
(264,50 / kg)

Nordqvist Muumimamman Voimajuoma tee
4,19 €
(52,38 / kg)



Tuotteet 1 - 60 / 66

Musta irtotee – nauti täyteläisestä makuelämyksestä

Musta tee on yksi maailman suosituimmista teelaaduista, joka tarjoaa täyteläisen ja voimakkaan makuelämyksen. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman erilaisia mustia irtoteelaatuja, jotka sopivat niin arkeen kuin juhlaankin.

Laaja valikoima erilaisia makuja

Kategoria sisältää monipuolisen valikoiman erilaisia mustia irtoteelaatuja, joissa on erilainen aromi ja maku. Valittavanasi on esimerkiksi perinteinen englantilainen aamutee, joka herättää sinut pirteänä päivään tai voimakas assam-tee, joka sopii mainiosti maidon kanssa nautittavaksi. Voit myös kokeilla eksoottisia teemakuja, kuten bergamottiöljyllä maustettua earl grey -teetä tai chilillä höystettyä chai-teetä.

Korkealaatuiset tuotteet

Kaikki mustat irtoteelaadut ovat korkealaatuisia ja tarkoin valittuja. Teepensaat kasvavat parhailla teeviljelyalueilla ympäri maailmaa ja ne kerätään käsin huolellisesti. Tämän ansiosta saat nauttia aidosta ja autenttisesta makuelämyksestä.

Teehetket yksin tai yhdessä

Musta irtotee sopii mainiosti sekä yksin että yhdessä nautittavaksi. Nautiskele kupillinen teetä rauhallisesti kotona tai tarjoile sitä vieraille juhlissa. Musta tee on myös hyvä vaihtoehto kahvin sijaan työpaikan taukohuoneessa.

Tutustu laajaan valikoimaamme ja tilaa oma suosikkisi jo tänään! Hanki korkealaatuinen musta irtotee Kärkkäisen verkkokaupasta ja nauti täyteläisestä makuelämysten kirjosta.