Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 24 / 24

Tuotteet 1 - 24 / 24

Järjestä:

Järjestä:

elmex Opti-namel 75 ml hammastahna
4,21 €
-15%
Norm. 4,95 €(56,13 / l)
elmex koko 1 8kpl hammasväliharja
5,09 €
-15%
Norm. 5,99 €(0,64 / kpl)

elmex Sensitive Original + Gentle Whitening 75ml hammastahna
2,72 €
-15%
Norm. 3,20 €(36,27 / l)


elmex Anti-Caries Professional 75ml hammastahna
3,99 €
-15%
Norm. 4,69 €(53,20 / l)

elmex Anti-Caries Original 2x75ml hammastahna
4,07 €
-15%
Norm. 4,79 €(27,13 / l)


elmex Sensitive Original 75ml hammastahna
2,72 €
-15%
Norm. 3,20 €(36,27 / l)


elmex Junior 75 ml 5-12 v. lasten hammastahna
2,68 €
-15%
Norm. 3,15 €(35,73 / l)

elmex koko 3 8kpl hammasväliharja
5,09 €
-15%
Norm. 5,99 €(0,64 / kpl)

elmex Sensitive Professional 75ml hammastahna
3,99 €
-15%
Norm. 4,69 €(53,20 / l)

elmex Sensitive Professional 400 ml suuvesi
7,27 €
-15%
Norm. 8,55 €(18,18 / l)

elmex Anti-Caries Original 75ml hammastahna
2,46 €
-15%
Norm. 2,89 €(32,80 / l)

elmex Sensitive Original 2x75ml hammastahna
4,59 €
-15%
Norm. 5,40 €(30,60 / l)

Elmex 2-6 v. Kids 50 ml hammastahna
2,54 €
-15%
Norm. 2,99 €(50,80 / l)

elmex koko 2 8kpl hammasväliharja
5,09 €
-15%
Norm. 5,99 €(0,64 / kpl)

elmex Kariessuoja 400 ml suuvesi
5,19 €
-15%
Norm. 6,10 €(12,98 / l)

elmex Sensitive Gentle Care 400ml suuvesi
5,06 €
-15%
Norm. 5,95 €(12,65 / l)

elmex koko 4 8kpl hammasväliharja
5,09 €
-15%
Norm. 5,99 €(0,64 / kpl)

elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care 75ml hammastahna
3,99 €
-15%
Norm. 4,69 €(53,20 / l)

elmex koko 0 8kpl hammasväliharja
5,09 €
-15%
Norm. 5,99 €(0,64 / kpl)


Tuotteet 1 - 24 / 24

Elmex® -tutkimus kehittää jatkuvasti tehokkaita suunhoitotuotteita, joiden hyödyistä on tieteellistä näyttöä. Elmex® Kariessuoja tuotteet suojaavat hampaita tehokkaasti kariekselta, kun taas elmex® Sensitive -tuotesarjat sisältävät ihanteellisen valikoiman tuotteita, jotka suojaavat vihlovia hampaita tehokkaasti ja tuovat lievitystä vihlovaan hammaskipuun.