Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 28 / 28

Tuotteet 1 - 28 / 28

Järjestä:

Järjestä:

Dr. Beckmann 24 kpl värin- ja liankerääjäliina
3,99 €
-30%
Norm. 5,69 €(0,20 / kpl)












Dr. Beckmann 200 g super valkaisija
5,59 €
(27,95 / kg)

Dr.Beckmann 15 kpl valkaisijaliina
4,15 €
(0,28 / kpl)


Dr. Beckmann 100 g sappisaippua
2,89 €
(28,90 / kg)








Dr. Beckmann 500 ml hajunpoistaja
5,79 €
(11,58 / l)



Tuotteet 1 - 28 / 28

Dr. Beckmann -tuotesarja sisältää laajan valikoiman erikoistuotteita tekstiilien käsittelyyn ja tahran-poistoon sekä kodin eri pintojen puhdistukseen. Sarjasta löytyvät myös erikoispuhdistusaineet kodin tärkeiden ”apulaisten” lieden, jääkaapin, astian- ja pyykinpesukoneen puhdistukseen. Pitkäaikaisen tutkimuksen ja tuotekehityksen ohessa valmistaja huomioi myös tärkeät ekologiset arvot.