Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 60 of 110

Showing 1 - 60 of 110

Sort By:

Sort By:

C powder 90 g for guinea pigs
€4.90
-18%
Norm. €5.99(€54.44 / kg)

Osku 1 kg Jyrsijän hay
€4.19
(€4.19 / kg)









Osku 1 kg Rodent food mixture
€3.29
(€3.29 / kg)



PSP Seed bars walnut 2 pcs 115 g
€2.39
(€20.78 / kg)


Cunipic Alpha Pro 500 g chinchilla food
€7.90 - €19.90
(€4.51 / kg)


SertiLife Rabbit treat pellet 1.5kg
€9.99
(€6.66 / kg)








Cunipic Hay Ball
€10.90
(€113.54 / kg)


Cunipic Alpha Pro Junior 500 g Rabbit Food
€7.90 - €19.90
(€4.51 / kg)





Cunipic Premium Adult Rabbit complete rabbit food
€6.90 - €11.90
(€9.86 / kg)

Bunny Nature Dandelion Root 100 g
€4.79
(€47.90 / kg)





PSP Seed bars fruit 2 pcs 115 g
€2.39
(€20.78 / kg)

Cunipic Hazel Nibblewood with Carrot
€3.90
(€78.00 / kg)

Cunipic Premium Guinea Pig 700 g
€6.90 - €11.90
(€2.76 / kg)



Cunipic Alpha Pro 500 g Adult Rabbit Food
€7.90 - €19.90
(€4.51 / kg)




Vadigran Hobby Kana mix 20 kg
€36.50
(€1.83 / kg)


Trixie 100 g rodent grass
€2.59
(€25.90 / kg)

Cunipic Alpha Pro 500 g hamster food
€7.90
(€15.80 / kg)




Cunipic Naturaliss Salad Snack
€4.90
(€81.67 / kg)




Showing 1 - 60 of 110