Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 8 of 8

Showing 1 - 8 of 8

Sort By:

Sort By:

Propolia Non alcoholic Prpolis extract organic 30 ml
€17.09
-10%
Norm. €18.99(€569.67 / l)
Propolia Propolis throat spray organic 30 ml
€17.09
-10%
Norm. €18.99(€569.67 / l)


Propolia Siccative 30 g propolis juice
€16.19
-10%
Norm. €17.99(€323.80 / kg)

Propolia Propolis Intense 30 ml organic propolis extract
€17.91
-10%
Norm. €19.90(€597.00 / l)

Propolis Purifying 20 ml nenäsuihke
€11.69
-10%
Norm. €12.99(€584.50 / l)

Proplia Gentle 20 ml nenäsuihke
€10.71
-10%
Norm. €11.90(€535.50 / l)

Propolia Refreshing 20 ml organic mouth spray
€15.21
-10%
Norm. €16.90(€760.50 / l)

Showing 1 - 8 of 8