Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 20 of 20

Showing 1 - 20 of 20

Sort By:

Sort By:


PRINGLES Original 185g Potato Chips
€2.29
(€12.38 / kg)

PRINGLES Paprika 185g Potato Chips
€2.29
(€12.38 / kg)

PRINGLES Cheese & Onion 165g
€2.29
(€13.88 / kg)

PRINGLES Hot & Spicy 165g
€2.29
(€13.88 / kg)



PRINGLES Original 165g
€2.29
(€13.88 / kg)



Pringles Original 70g
€1.55
(€22.14 / kg)

PRINGLES Texas BBQ Sauce 165g
€2.29
(€13.88 / kg)

PRINGLES Salt & Vinegar 165g
€2.29
(€13.88 / kg)

Pringles Sour Cream & Onion 70g
€1.55
(€22.14 / kg)

PRINGLES Sour Cream & Onion 165g
€2.29
(€13.88 / kg)


PRINGLES Cheesy Cheese 165g
€2.29
(€13.88 / kg)

PRINGLES Paprika 165g
€2.29
(€13.88 / kg)

Pringles Paprika 70g
€1.55
(€22.14 / kg)

Showing 1 - 20 of 20