Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 49 of 49

Showing 1 - 49 of 49

Sort By:

Sort By:

Burt's Bees pomegranate 4,25 g lip balm
€3.80
(€950.00 / kg)

Oyess Extra Care 4,8 g huulivoide
€3.90
(€780.00 / kg)





Burt's Bees strawberry 4,25 g lip balm
€3.80
(€950.00 / kg)


Attitude 8,5g Lip balm, coconut SPF15
€6.90
(€766.67 / kg)

Oyess Natural 4,8 g huulivoide
€3.90
(€780.00 / kg)



Trew Lip Balm Rose 10 ml
€6.99
(€699.00 / l)



Burt's Bees honey 4,25 g lip balm
€3.80
(€950.00 / kg)



Trew Lip Balm Hazelnut 10 ml
€6.99
(€699.00 / l)

Lip Balm SPF30 15ml lip balm
€9.90
(€660.00 / l)


Mossa Sea Buckthorn 4,5 g Lip Balm
€5.30
(€1,060.00 / l)

Trew Lip Balm CBD NO STRESS 10 ml
€7.99
(€799.00 / l)

Trew Lip Balm White Peach
€6.99
(€699.00 / l)


Shea Butter Lip Balm Raspberry
€6.40
(€1,280.00 / kg)



Weleda Skin Food 8 ml lip cream
€11.45
(€1,431.25 / l)

Oyess Honey 4,8 g huulivoide
€3.90
(€780.00 / kg)

Trew Tinted Lip Balm Rasberry 10 ml
€6.99
(€699.00 / l)

Uoga Uoga Matchaberry Lip Balm 4 g lip balm
€16.50
(€4,125.00 / kg)

Mossa Strawberry 4,5 g Lip Balm
€5.30
(€1,060.00 / l)



OYESS Smooth Repair lip cream 10ml
€4.35
(€435.00 / l)


Crazy Rumors Lip Balm Hot Cocoa
€6.50
(€1,625.00 / l)

Trew Plumping Lip Balm 10 ml
€12.99
(€1,299.00 / l)

Trew Lip Balm Lime
€6.99
(€699.00 / l)



Trew Tinted Lip Balm Blueberry 10 ml
€6.99
(€699.00 / l)

Shea Butter Lip Balm with Chocolate
€6.40
(€1,280.00 / kg)

Trew Tinted Lip Balm Cherry 10 ml
€6.99
(€699.00 / l)


Trew Lip Balm Coco 10 ml
€6.99
(€699.00 / l)

Crazy Rumors Gingerbread Lip Balm 60ml
€6.50
(€1,625.00 / l)

Showing 1 - 49 of 49