NGK sparkplug ZFR6K-11E
Wrench size:
16 mm
Thread diameter:
14,0 mm
Thread Length:
19,0 mm
Spark gap:
1,1 mm
Resistance:
interference-free, 10 KOhm
0.0
NGK
NGK SPARKPLUG ZFR6K-11E Main Image
NGK sparkplug ZFR6K-11E
0.0
NGK
Wrench size:
16 mm
Thread diameter:
14,0 mm
Thread Length:
19,0 mm
Spark gap:
1,1 mm
Resistance:
interference-free, 10 KOhm