Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 13 of 13

Showing 1 - 13 of 13

Sort By:

Sort By:

Milka Favourites Biscoff pralins 140g
€2.95
(€21.07 / kg)
Milka Bubbly Milk 90 g chocolate bar
€1.99
(€22.11 / kg)

Milka Bubbly White 95 g chocolate bar
€1.99
(€20.95 / kg)

Milka Strawberry 100 g chocolate bar
€1.99
(€19.90 / kg)

Milka Daim 100 g chocolate bar
€1.99
(€19.90 / kg)

Milka Crispy Rice 100 g chocolate bar
€1.99
(€19.90 / kg)

Milka Oreo 100 g chocolate bar
€1.99
(€19.90 / kg)

Milka & Friends Xmas box pralins 198g
€4.95
(€25.00 / kg)

Milka Rasberry 100 g chocolate bar
€1.99
(€19.90 / kg)

Milka Chips Ahoy 100 g chocolate bar
€1.99
(€19.90 / kg)

Milka Caramel 100 g chocolate bar
€1.99
(€19.90 / kg)

Milka Oreo Xmas box Pralins 197g
€4.95
(€25.13 / kg)

Milka Xmas Family box pralins 195g
€4.95
(€25.38 / kg)

Showing 1 - 13 of 13