Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 28 of 28

Showing 1 - 28 of 28

Sort By:

Sort By:

Leivon Chocolate Heart 400g cookie
€3.99
(€9.98 / kg)
Leivon Raitatanko 500g shortbread
€3.97
(€7.94 / kg)

Bread 400g torn sugar crumb
€2.29
(€5.73 / kg)

Leivon Kauralastu 400g cookie
€3.69
(€9.23 / kg)

Leivon Almond-Cardamom 500 g cookie
€3.08
(€6.16 / kg)

Bread 3kg torn sugar crumb
€12.50
(€4.17 / kg)

Bread 800g cookie patterns
€3.35
(€4.19 / kg)


Bread 3kg torn cinnamon buns
€11.95
(€3.98 / kg)

I bake 400g of cinnamon crumb
€2.29
(€5.73 / kg)

Bread 400g torn cinnamon crumb
€2.29
(€5.73 / kg)

Leivon Murokranssi 400g shortbread
€4.29
(€10.73 / kg)

Leivon Aunt Hanna's 500 g cookie
€3.20
(€6.40 / kg)

I bake 800g gingerbread
€3.38
(€4.23 / kg)


Bread 400g sugar crumb
€2.29
(€5.73 / kg)


Leivon Kaneliä 500 g shortbread
€3.20
(€6.40 / kg)

Leivo 400g delicious crumb
€1.99
(€4.98 / kg)

2 kg of torn sugar crumb for baking
€8.95
(€4.48 / kg)

Bread 2kg bag of torn cinnamon crumb
€8.95
(€4.48 / kg)

Leivon's Raspberry Rose 500g cookie
€3.97
(€7.94 / kg)

Leivon Suklaamuro 500 g cookie
€3.39
(€6.78 / kg)


Bread 500g crystal pepper
€3.95
(€7.90 / kg)

Leivon Citruunamuro 500 g cookie
€3.08
(€6.16 / kg)

Leivon Pikkuserkku 500 g cookie
€3.39
(€6.78 / kg)

Leivon Kuningatar 500g cookie
€4.09
(€8.18 / kg)

Showing 1 - 28 of 28