Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 53 of 53

Showing 1 - 53 of 53

Sort By:

Sort By:

Heti Jyty 1 l basic cleaning agent
€7.52
-20%
Norm. €9.40(€7.52 / l)

Heti Mandarin 500 ml hand soap
€3.99
-20%
Norm. €4.99(€7.98 / l)

Heti Ruutu 38x38 cm mikrokuitupyyhe
€3.75
-20%
Norm. €4.69

Immediately 200 ml 2in1 machine cleaning
€2.12
-20%
Norm. €2.65(€10.60 / l)

Heti 150ml air freshener cotton
€2.68
-20%
Norm. €3.35(€17.87 / l)

Heti Raikas Puuvilla 150 ml Air Freshener
€3.67
-20%
Norm. €4.59(€24.47 / l)

Heti Raikas Päärynä 150 ml ilmanraikastaja
€3.67
-20%
Norm. €4.59(€24.47 / l)

Heti Sapu Joutsen 1 l cleaning agent for sanitary facilities
€7.96
-20%
Norm. €9.95(€7.96 / l)

Heti Loisto 1 l glass surface cleaner
€8.04
-20%
Norm. €10.05(€8.04 / l)

Heti Jyty 5 l basic cleaning agent
€26.32
-20%
Norm. €32.90(€5.26 / l)

Heti Yleipesu Joutsen 5 l general detergent
€25.52
-20%
Norm. €31.90(€5.10 / l)

Heti Raspo Joutsen 5 l degreaser
€42.00
-20%
Norm. €52.50(€8.40 / l)

Heti 750ml sensitive wash
€4.28
-20%
Norm. €5.35(€5.71 / l)

Heti Yleipesu Joutsen 1 l general cleaning agent
€6.00
-20%
Norm. €7.50(€6.00 / l)

Heti Koivu 500 ml universal detergent
€3.40
-20%
Norm. €4.25(€6.80 / l)

Heti Citrus 500 ml bathroom detergent
€3.40
-20%
Norm. €4.25(€6.80 / l)

Heti Bergamotti-Minttu 500 ml kitchen surface cleaner
€3.40
-20%
Norm. €4.25(€6.80 / l)

Heti Workwear 1.5 l laundry detergent
€12.55
-20%
Norm. €15.69(€8.37 / l)

Heti Trio 1 l disinfectant cleaner for surfaces
€12.32
-20%
Norm. €15.40(€12.32 / l)


Heti Yleipesu Joutsen 5 l scented general cleaner
€23.84
-20%
Norm. €29.80(€4.77 / l)

Heti Sapu Joutsen 5 l cleaning agent for sanitary facilities
€30.64
-20%
Norm. €38.30(€6.13 / l)

Heti Kesä 1.5 l spectrum detergent
€6.07
-20%
Norm. €7.59(€4.05 / l)

HETI RAIKAS HAJUSTAMATON ILMANRAIKASTAJA
€3.67
-20%
Norm. €4.59(€24.47 / l)

Instantly Stain-free 750 ml stain remover
€7.92
-20%
Norm. €9.90(€10.56 / l)

Immediately Lavender 500 ml laundry vinegar
€4.63
-20%
Norm. €5.79(€9.26 / l)

HETI Kalpo 500 ml lime and rust remover
€9.12
-20%
Norm. €11.40(€18.24 / l)

Immediately 1 l Chlorine Wash Pro
€11.04
-20%
Norm. €13.80(€11.04 / l)

Heti Oven & Grill 750 ml cleaning spray
€11.76
-20%
Norm. €14.70(€15.68 / l)

Immediately bergamot mint 500 ml hand dish spray
€2.39
-20%
Norm. €2.99(€4.78 / l)

Heti Moniteho spray 750 ml caring cleaning agent
€10.08
-20%
Norm. €12.60(€13.44 / l)

Immediately 500 ml glass cleaner
€3.40
-20%
Norm. €4.25(€6.80 / l)

Heti Moniteho Joutsen 5 l general cleaning and care agent
€25.60
-20%
Norm. €32.00(€5.12 / l)

Heti 750 ml All purpose cleaner spray
€7.32
-20%
Norm. €9.15(€9.76 / l)

Heti Yleipesu Joutsen 1 l scented general cleaner
€6.04
-20%
Norm. €7.55(€6.04 / l)

Heti Huoleton 1 kg Urinal Tablets
€37.52
-20%
Norm. €46.90(€37.52 / kg)

Heti Vohveli 40x60 cm lattiapyyhe
€3.88
-20%
Norm. €4.85

Heti Fresh Cotton 750 ml air freshener spray
€10.16
-20%
Norm. €12.70(€13.55 / l)

Heti Moniteho Joutsen 1 l cleansing conditioner
€6.31
-20%
Norm. €7.89(€6.31 / l)

Immediately 50x50 cm fiber towel 100 sheets/roll
€17.64
-20%
Norm. €22.05(€0.18 / pc)

Heti Jälkidi 5 l surface disinfectant
€24.72
-20%
Norm. €30.90(€4.94 / l)

Heti Loisto 750 ml spray glass surface cleaner
€6.64
-20%
Norm. €8.30(€8.85 / l)

Heti 500 ml WC-gel
€2.52
-20%
Norm. €3.15(€5.04 / l)

Heti Kapu Joutsen 1 l cleaning agent for sanitary facilities
€8.40
-20%
Norm. €10.50(€8.40 / l)

HETI PUHDAS 100KPL KONETISKITABLETTI
€15.04
-20%
Norm. €18.80(€0.15 / pc)

Heti Jälkidesi spray 750 ml disinfectant
€10.80
-20%
Norm. €13.50(€14.40 / l)

Immediately 500 ml hand dishwashing liquid
€2.15
-20%
Norm. €2.69(€4.30 / l)

Heti Matto 1 l cleaner for textile floors
€9.04
-20%
Norm. €11.30(€9.04 / l)

Immediately Fresh 500 ml laundry vinegar
€4.63
-20%
Norm. €5.79(€9.26 / l)

Heti Kesä 500 ml laundry vinegar
€4.63
-20%
Norm. €5.79(€9.26 / l)

Heti Trio 5 l disinfectant cleaner for surfaces
€55.92
-20%
Norm. €69.90(€11.18 / l)

Immediately 2in1 500 ml stain removal spray
€3.51
-20%
Norm. €4.39(€7.02 / l)

Showing 1 - 53 of 53