Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 60 of 79

Showing 1 - 60 of 79

Sort By:

Sort By:




Silkkis Aloe Vera Hard Sugar Paste
€19.90
(€26.53 / kg)

Gillette Venus Breeze 4 pcs blade
€19.99
(€5.00 / pc)




Bic Soleil Bella 3 kpl varsiterät
€9.99
(€3.33 / pc)

Veet dry skin shower cream
€10.99
(€73.27 / l)











Sence Legs&Body 20 wax strips
€3.49
(€0.17 / pc)



Veet Multi-Benefit 100 ml Body Oil
€10.29
(€102.90 / l)




RFSU Between Shave Serum 50ml
€6.39
(€127.80 / l)












Veet Essential facial wax strip
€7.99
(€0.40 / pc)


Bikini Razors
€1.99

Veet Pure 250 ml hot wax
€10.99
(€43.96 / l)




RFSU Intim Shave Gel 150ml
€5.10
(€34.00 / l)












Showing 1 - 60 of 79