Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 12 of 12

Showing 1 - 12 of 12

Sort By:

Sort By:

Harmonia fenuGUT 500 g
€16.70
(€33.40 / kg)
Pure+ KETO 200 g Fiber Oat fiber
€7.90
(€39.50 / kg)

Pure+ Premium 200 g psyllium
€7.99
(€44.39 / kg)


Fructolax 12 fruit and fiber cubes
€8.49
(€0.71 / pc)



Reformi Fibrex sugarbeet fibre 200g
€6.99
(€34.95 / kg)

100 g psyllium from Salli
€2.49
(€24.90 / kg)

Fructolax 30 tbl kuitutabletti
€12.90
(€0.43 / pc)

Foodin Organic 120 g psyllium fiber
€4.39
(€36.58 / kg)

Fructolax 24 pcs fruit and fiber cube
€12.90
(€53.75 / kg)

Showing 1 - 12 of 12