Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 10 of 10

Showing 1 - 10 of 10

Sort By:

Sort By:

Felix 1000g ketchup
€3.09
(€3.09 / kg)

Felix 270g cucumber mayonnaise
€2.79
(€10.33 / kg)


Felix 175g salmon mayonnaise
€2.79
(€15.94 / kg)

Felix 500g ketchup
€2.38
(€4.76 / kg)

Felix 280g french potato mayonnaise
€2.79
(€9.96 / kg)

Felix 270g aioli mayonnaise
€2.79
(€10.33 / kg)


Felix 340g crown mayonnaise
€2.95
(€8.68 / kg)

Showing 1 - 10 of 10