Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 24 of 24

Showing 1 - 24 of 24

Sort By:

Sort By:

elmex Opti-namel 75 ml Toothpaste
€4.21
-15%
Norm. €4.95(€56.13 / l)
elmex size 1 8pcs interdental brush
€5.09
-15%
Norm. €5.99(€0.64 / pc)

elmex Sensitive Original + Gentle Whitening 75ml toothpaste
€2.72
-15%
Norm. €3.20(€36.27 / l)


elmex Anti-Caries Professional 75ml toothpaste
€3.99
-15%
Norm. €4.69(€53.20 / l)

elmex Sensitive Original 75ml toothpaste
€2.72
-15%
Norm. €3.20(€36.27 / l)

elmex Junior 75 ml 5-12 v. Kids' Toothpaste
€2.68
-15%
Norm. €3.15(€35.73 / l)

elmex Anti-Caries Original 2x75ml toothpaste
€4.07
-15%
Norm. €4.79(€27.13 / l)


elmex size 3 8pcs intertooth brush
€5.09
-15%
Norm. €5.99(€0.64 / pc)


elmex Sensitive Professional 75ml toothpaste
€3.99
-15%
Norm. €4.69(€53.20 / l)

elmex Sensitive Professional mouthwash 400ml
€7.27
-15%
Norm. €8.55(€18.18 / l)

elmex Anti-Caries Original 75ml toothpaste
€2.46
-15%
Norm. €2.89(€32.80 / l)

Elmex 2-6 yr. Kids 50 ml Toothpaste
€2.54
-15%
Norm. €2.99(€50.80 / l)

elmex size 2 8pcs interdental brush
€5.09
-15%
Norm. €5.99(€0.64 / pc)

elmex Kariessuoja mouthwash 400 ml
€5.19
-15%
Norm. €6.10(€12.98 / l)

elmex size 0 8pcs interdental brush
€5.09
-15%
Norm. €5.99(€0.64 / pc)

elmex size 4 8pcs interdental brush
€5.09
-15%
Norm. €5.99(€0.64 / pc)

elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care 75ml toothpaste
€3.99
-15%
Norm. €4.69(€53.20 / l)

elmex Sensitive Original 2x75ml toothpaste
€4.59
-15%
Norm. €5.40(€30.60 / l)

elmex Sensitive Gentle Care 400ml mouthwash
€5.06
-15%
Norm. €5.95(€12.65 / l)

Elmex 0-2 yr. Baby 50 ml Toothpaste
€3.55
(€71.00 / l)

Showing 1 - 24 of 24