Suggested products
Suggested products

Canned Fruits & Berries

Showing 1 - 24 of 24

Showing 1 - 24 of 24

Sort By:

Sort By:



Navis 410g/220g fruit cocktail
€1.99
(€9.05 / kg)

Euro-East 340 g fried apple pieces
€1.99
(€5.85 / kg)


Aduki 100 g sour cherry
€4.79
(€47.90 / kg)

Navis 410g/220g peach halves
€1.59
(€7.23 / kg)

Navis 820g/500g fruit cocktail
€3.05
(€6.10 / kg)








Dt. Oetker 100g red cherry
€1.99
(€19.90 / kg)


Ship 227g/136g pineapple chunks
€1.09
(€8.01 / kg)



Del Monte 230/140g pineapple mehussa
€1.39
(€9.93 / kg)


Navis 820g/480g peach halves
€2.79
(€6.64 / kg)

Showing 1 - 24 of 24