Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 53 of 53

Showing 1 - 53 of 53

Sort By:

Sort By:

Abba 200/150g MSC tuna in oil
€2.95
(€19.67 / kg)


Pielinen Kalajaloste 210g muikkukukko
€5.65
(€26.90 / kg)

John West Sardines in brine 120/90g
€2.19
(€18.25 / kg)





Kala-Kalle 182g smoked salmon roe
€3.79
(€20.82 / kg)

Kala-Kalle 810g smoked salmon roe
€13.99
(€17.27 / kg)






John West 145g tuna chunks in water
€1.99
(€13.72 / kg)






Calvo tuna in olive oil MSC 3x65/52g
€5.85
(€30.00 / kg)



Ruokapohjola Smoked roach 210/150 g
€7.95
(€53.00 / kg)



Calvo tuna in water MSC 160/112g
€2.79
(€17.44 / kg)


Abba 200/150g MSC tuna in water
€2.95
(€19.67 / kg)


Dovgan 160 g lohi öljyssä
€2.69
(€16.81 / kg)


Navis 185g/140g tuna pieces in oil
€2.19
(€15.64 / kg)

Old Riga 190 g mackerel fillet in oil
€3.39
(€17.84 / kg)



Ruokapohjola Smoked perch 210/150 g
€7.95
(€53.00 / kg)

Ruokapohjola Vendace in oil 210/170 g
€6.95
(€40.88 / kg)

Navis 185g/140g tuna pieces in water
€1.99
(€14.21 / kg)






Larsen MSC 121g turkskanmaks
€2.79
(€23.25 / kg)




Kala-Kalle 220g smoked salmon roe
€3.99
(€16.98 / kg)


Showing 1 - 53 of 53