Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 32 of 32

Showing 1 - 32 of 32

Sort By:

Sort By:

Brunberg 25 pcs strawberry kiss
€6.70
-16%
Norm. €7.99(€10.72 / kg)
Brunberg 25 pcs mocca kiss
€6.70
-16%
Norm. €7.99(€10.72 / kg)

Brunberg 25 pcs vanilla kiss
€6.70
-16%
Norm. €7.99(€10.72 / kg)




Brunberg Alku Liquorice fudge 200g
€3.49
(€17.45 / kg)

BRUNBERG 50 G TUMMA 60 % SUKLAALEVY
€1.85
(€37.00 / kg)

Brunberg 6 pcs strawberry kiss
€2.69
(€17.93 / kg)

Brunberg 200 g truffle pudding
€4.79
(€23.95 / kg)


Brunberg 200 g kauralakritsi
€2.05
(€10.25 / kg)


Brunberg 50 g sugar-free chocolate
€1.89
(€37.80 / kg)

Brunberg Tauko 200 g rice chocolate
€4.99
(€24.95 / kg)

Brunberg Tauko 30 g rice chocolate
€0.99
(€33.00 / kg)


Brunberg 200 g lakritsitoffepalapussi
€2.99
(€14.95 / kg)

Brunberg 6-piece moccasin
€2.40
(€16.00 / kg)

Brunberg Alku caramel fudge 200g
€3.49
(€17.45 / kg)



Brunberg 200 g moccatryffelipussi
€4.89
(€24.45 / kg)

Brunberg 200 g toffeepalapussi
€2.99
(€14.95 / kg)







Brunberg 35 g raspberry truffle bar
€0.89
(€25.43 / kg)

Showing 1 - 32 of 32